SkyscraperCity banner

22401 - 22420 of 22453 Posts

·
Nalanolinowana lina
3,677 Posts
Nie kłamał. Mimo powtarzanych lockdownów, w przeważającej części Europy końca nie widać. Można się czepić, że nie porównał Szwecji z sąsiadami, ok.
Ale ban za to?

Kolejne kłamstwa, które wrzucasz. 10 aresztowanych demonstrantów, 4 rannych policjantów w niedzielnej demonstracji w Wiedniu:
Zehn Festnahmen: Polizei löst aggressiven... | DiePresse.com
Przecież na zapostowanym filmie wyraźnie widać to, co opisał - że policjanci zdjeli kaski i nie niepokoili demonstrantów. Że w innym miejscu (albo w innym czasie) tej samej demonstracji sytuacja się zmieniła, to nie znaczy, że kłamał o tym co pisał.

·
Super Expert
5,182 Posts
Niniejszym chciałem złożyć skargę, że ludziom na forum odp.... znaczy szajba odbija. Tym z uprawnieniami i tym bez.
Bez linku, bo to tylko taka luźna obserwacja. Smuteczek. Tak w przestrzeń wysyłam sygnał "bez żadnego trybu".

Ale może się ktoś zastanowi, przemyśli?
Może to pandemia, może to zima i przednówek - a może wszystko w kupie.

Ludzie! Idźcie na spacer... czasem warto odpuścić.

(a jak już pójdziecie na spacer, to zróbcie fotorelację - jak nie z budowy, to po prostu ze spaceru).

·
autoBAHNED
2,054 Posts
(a jak już pójdziecie na spacer, to zróbcie fotorelację - jak nie z budowy, to po prostu ze spaceru).
Składam wniosek, żeby jednak lepiej nie, bo może jakaś morsująca pani w kadr wejdzie i będzie prowokowała do zgłaszania.

• Like
Reactions: michael_siberia

·
Nalanolinowana lina
3,677 Posts
I tu w kontekście wzrost nowych zachorowań w Małopolsce o ~50% tydzień do tygodnia.
Możesz wskazać ten wzrost na wykresie?
Pytanie formalne: Czy będzie ban za niepodparte żadnymi danymi fake newsy / kłamstwa (udowodnione przez newsteda)?

·
Ukryta Opcja Poznańska
1,299 Posts
Podpinam się pod powyższy post - zgłaszam wniosek o usunięcie fake newsa z wątku covidowego:
Dlaczego fake news? Newsted i noncek już podlinkowali, dane MZ mówią to samo.

·
Rah'ma'dul
13,062 Posts
Jak nie podobają Wam się "wyroki" @625 to możecie poprosić o ocenę innego polskojęzycznego admina, o ile takowego znajdziecie i będzie mu się chciało.
Z "wyrokami" się nie dyskutuje. Albo składajcie skargi do Kanadyjczyków. A nie bijecie tu pianę.

@625 a czy są jakiekolwiek szanse na ustanowienie kolejnego admina dla FPW?
Gdyby Tobie się odechciało albo gdybyś uznał że za dużo roboty. Rozmiar naszego działu jest wystarczającym uzasadnieniem.
Zgłaszasz się? ;)

Nie ma innego polskojęzycznego administratora forum, jest 625 i wszyscy inni to moderatorzy. To i tak wyjątek, że Polska ma administratora.

Natomiast ze zdziwieniem przyjmuję fakt, że polubienie jakiegoś posta może się skończyć wykluczeniem z forum. Obejrzałem dokładnie regulamin nasz i ogólny i śladu o tym nie ma. (Regulamin Forum Polskich Wieżowców ). Skoro już moderatorzy usuwają za lajki, to prosiłbym o aktualizację regulaminu by uniknąć problemów w przyszłości. Tak swoją drogą, to polscy użytkownicy są liderami w lajkach na forum - Highest reaction score

• Like
Reactions: untasz_napirisza

·
Registered
720 Posts
Obejrzałem dokładnie regulamin nasz i ogólny i śladu o tym nie ma. (Regulamin Forum Polskich Wieżowców ). Skoro już moderatorzy usuwają za lajki, to prosiłbym o aktualizację regulaminu by uniknąć problemów w przyszłości.
Dokładnie o to samo apelowałem kilka postów wyżej i spotkałem się jedynie z wymijającymi odpowiedziami, najczęściej nie na temat. Może jeśli ktoś o większej reputacji o to poprosi, to doczekamy się jakiejś jasności w tym temacie.

·
Zgierzątko z Pawianic
... kler, PiS i Konfederację też
2,855 Posts
Czy ktoś z moderatorów mógłby pomóc koledze @Remi77 w zmyślniejszym uporządkowaniu linków w sygnaturze?

·
Registered
2,438 Posts
Proszę o sprzątnięcie wątku od poniższego postu (włącznie) do końca:

Od postu #739

edit:
@SoboleuS, dziękuję bardzo!

·
Einmal ist keinmal
862 Posts
Razparuk - żenujące wpisy w PHPie.

·
Registered
1,022 Posts
PHP nie podlega donosom w księdze ;)
I za to zgłoszenie powinien dostać briga tak jak ja swego czasu dostałem (forumowiczka która wcześniej zgłaszała nie dostała bo..). Ale wiadomo jak jest na forum, ochoczo i z wielką pieczołowitością brigowani są na forum przedstawiciele tylko jednej strony sporu politycznego.

22401 - 22420 of 22453 Posts