SkyscraperCity banner

22421 - 22440 of 22453 Posts

·
Banned
19,993 Posts
Jest jakiś problem z forum, że niektóre posty wyparowują bez śladu? Kilka dni temu myślałem, że nie kliknąłem submit i do tego wyciąłem co zapisałem, ale dziś to już jestem na 100% pewny, że mój post się gdzieś "zapodział". Kiedyś jak poleciały jakieś moje posty to w "Alerts" miałem informację, że mój post został usunięty, a dziś nic.

Czy moderatorzy mają możliwość wycinania postów tak, że autor nie dostaje żadnego powiadomienia?

·
Banned
19,993 Posts
^^ ok, dzięki za info

@625 czy mógłbym się dowiedzieć, kto wyciął mój post, który pojawił się w wątku covidowym zaraz po poście nr #40,579 (czyli miał kolejny numer) a także zawierał odniesienie do postu 40579. Chciałbym zapytać odpowiedzialnego za usuniecie postu co było przyczyną.

·
Moderator
18,371 Posts
@625 czy mógłbym się dowiedzieć, kto wyciął mój post, który pojawił się w wątku covidowym zaraz po poście nr #40,579 (czyli miał kolejny numer) a także zawierał odniesienie do postu 40579. Chciałbym zapytać odpowiedzialnego za usuniecie postu co było przyczyną.
"Reason: spamowanie głupimi tekstami "

·
Registered
720 Posts
Jedyne, co możesz uzyskać, to ban na tydzień. Nie warto, przerabiałem to ja i wielu innych. Monopol na rację i słuszne poglądy polityczne mają moderatorzy i administrator i tyle.

·
Moderator
13,278 Posts
Chciałbym wiedzieć, który z administratorów niedomaga intelektualnie, a do tego jest cywilnym tchórzem.
Zajf, czy Ty próbujesz mnie właśnie obrazić za to, że nie siedzę non stop na forum?

Pisanie jakichś dziwacznych postów o tym, że w Tanzanii wszyscy już wymarli (co zapewne w Twoim zamiarze miało być specyficznym sposobem na wyśmiewanie lockdownów) uważam właśnie za spamowanie głupimi tekstami.

·
Banned
19,993 Posts
Zajf, czy Ty próbujesz mnie właśnie obrazić za to, że nie siedzę non stop na forum?
Dlaczego obrazić i za to, że nie siedzisz non stop na forum? Podsumowuję tylko twoje pseudocenzorskie zapędy i braki intelektualne, które objawiają się tym, że jak czegoś nie rozumiesz to kasujesz.

·
Moderator
13,278 Posts
Dlaczego obrazić i za to, że nie siedzisz non stop na forum? Podsumowuję tylko twoje pseudocenzorskie zapędy i braki intelektualne, które objawiają się tym, że jak czegoś nie rozumiesz to kasujesz.
Tekst o Tanzanii był śmieszny za pierwszym razem.
Co do tego co napisałeś powyżej, to niestety potwierdzasz w ten sposób moja opinię o tobie.

·
Banned
19,993 Posts
Tekst o Tanzanii był śmieszny za pierwszym razem.
Co do tego co napisałeś powyżej, to niestety potwierdzasz w ten sposób moja opinię o tobie.
Nie interesuje mnie ani Twoje poczucie humoru, ani Twoje zdanie o mojej osobie. Po prostu przestań kasować posty, zawierające treść której nie rozumiesz.

·
Moderator
13,278 Posts
Nie interesuje mnie ani Twoje poczucie humoru, ani Twoje zdanie o mojej osobie. Po prostu przestań kasować posty, zawierające treść której nie rozumiesz.
Zatem pisz posty z treścią.
W ramach ułatwienia - zwróć proszę uwagę na to, że postu, w którym wymarła Tanzania stanowiła tylko jeden z kilku akapitów, resztę zaś wypełniłeś treścią, nie dotykałem.
I to mimo tego że nie rozumiem co piszesz.

·
Banned
19,993 Posts
Zatem pisz posty z treścią.
W ramach ułatwienia - zwróć proszę uwagę na to, że postu, w którym wymarła Tanzania stanowiła tylko jeden z kilku akapitów, resztę zaś wypełniłeś treścią, nie dotykałem.
Jest gorzej niż myślałem. Ty nawet nie wiesz co usunąłeś, albo kłamiesz. Nie wiem co gorsze.

Wywaliłeś mój cały mój post który miał numer 40580, a który zawierał dwa cytaty: pytałem PiotrG ile jego zdaniem osób przechorowało cytując post #40,576 oraz odpowiadałem na #40,579 który to chwilę wcześniej polubiłeś, ale nie zrozumiałeś sarkazmu mojej odpowiedzi więc usunąłeś cały post.

I to mimo tego że nie rozumiem co piszesz.
Zapisz się na jakiś kurs wieczorowy, naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero wtedy bierz się za wycinanie. Inteligencji Cię nie nauczą, wiec w tym zakresie sam musisz sobie coś wymyślić.

22421 - 22440 of 22453 Posts