SkyscraperCity banner

22441 - 22453 of 22453 Posts

·
Moderator
13,278 Posts
@zajf

Niestety nie wszyscy są tak inteligentni jak Ty, czego dowodem moja skromna osoba.
W związku z tym proszę na przyszłość, abyś w odpowiedzi na dane statystyczne (długość życia w Tanzanii i liczba lekarzy tamże) nie odpisywał, że w Tanzanii wszyscy już umarli, bo jest to sarkazm(?) wykraczający poza moje ograniczone (ku mojemu wielkiemu smutkowi) zdolności pojmowania, a niewątpliwej wartości dodanej, jaką ten sarkazm wnosi do dyskusji, nie jestem w stanie należycie docenić.

·
Banned
19,993 Posts
@zajf

Niestety nie wszyscy są tak inteligentni jak Ty, czego dowodem moja skromna osoba.
W związku z tym proszę na przyszłość, abyś w odpowiedzi na dane statystyczne (długość życia w Tanzanii i liczba lekarzy tamże) nie odpisywał, że w Tanzanii wszyscy już umarli, bo jest to sarkazm(?) wykraczający poza moje ograniczone (ku mojemu wielkiemu smutkowi) zdolności pojmowania, a niewątpliwej wartości dodanej, jaką ten sarkazm wnosi do dyskusji, nie jestem w stanie należycie docenić.
Daj mądrzejszym od siebie poczytać tak długo jak wiadomość nie łamie regulaminu, a swoją oceną jakości sarkazmu podziel się z żoną. Ktoś będzie chciał kontynuować dyskusję na temat Tanzanii i skutków ich specyficznego podejścia do pandemii to sobie podyskutujemy i nie musisz psuć zabawy. Nie będzie chętnych to temat umrze. I przecież obaj wiemy, że usunąłeś ten post dlatego, że to ja go napisałem a nie dlatego, że wydawał Ci się zbyt mało merytoryczny, gdyż innych niemerytorycznych postów nie ruszasz - są ich w wątku tysiące.

PS. Przypomniałeś sobie w końcu, że nie wyciąłeś tylko fragmentu, tylko cały post? I to nie był pierwszy post, który mi wywaliłeś, prawda?

Jak widać powyżej, niektórzy forumowicze mogą wszystko :)
Nie bądź aż tak surowy dla Tomeyk. Po prostu nie zrozumiał treści, a do tego nie pamięta co wyciął. Poza tym to książkowy przypadek nadużycia nadanych uprawnień. :)

·
Moderator
13,278 Posts
@zajf
Oczywiście że to nie pierwszy post jaki usunąłem, i jak widzę nie będzie to post ostatni jaki z tamtego tematu usunę, jeśli uznam że to spam.
Jeśli masz z tym problem - no cóż, nie obchodzi mnie to, szczególnie po popisie kultury jaki tu dałeś.
Z mojej strony EOT.

·
Registered
11,931 Posts
Prośba o likwidację wątku Ptaki wlatujące do śmietników 🤪😱
założonego przez nowego usera.

·
Lewak gorszego sortu
7,949 Posts
Może ktoś ogarnąć temat o Varso. Jak nie dyskusje kto ma dłuższego to pierdzielenie od czego jest tv i dlaczego nie należy jej oglądać albo należy ....

Dodatkowo ten gość chyba jeszcze nie zna zasad forum i nie wie ze nie powinnomsie obrażać i wysuwać ludzi nawet jeśli budują wg niego najbrzydszy budynek świata

Zawsze można było zaprojektować po prostu grubszą iglicę hahaha

Ogólnie z ulicy proporcje są ok, z daleka zas wyglada to absurdalnie, tak jakby połowa "wieży" to był budynek a połowa to iglica. Jestem zdania że albo powinni byli zaprojektować budynek 10m wyższy i z iglica 10 m krótsza (najlepszy wariant) albo po prostu z iglica 10 m krótsza i przeprojektowaną tak by ukryć te żałosne proporcje

tldr: HB Reavis zrobiło oszustwo z ta iglica i tyle. Mam nadzieje ze ta wieża-oszust szybko zostanie zdetronizowana bo to wstyd dla kontynentu. Polsko-słowiańskie cwaniactwo i partactwo. Jak można porywać się na tak z góry wiadomy niebotycznie drogi projekt, i po drodze dziadować/oszczędzać na rozwiązaniach?

Albo budujesz supertalla, albo waruj, jak nie masz kasy. Boże jak mnie to wnerwia
Aa sorry link

·
Registered
2,438 Posts
Bardzo proszę o przerzucenie postów z wątku:

od tego postu: #9472 do końca dyskusji (#9495)

do wątku:

A #9496 do usunięcia ;)

·
Registered
367 Posts
Zasadniczo nie wiem gdzie to napisać. Formalnie nie jest to skarga ani wniosek. Nie jest to też zrzędliwe marudzenie. Proszę to więc potraktować humorystycznie.
Irytuje mnie eksponowanie pewnych postaw w sposób, który uważam za chamski, szczególnie w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Tak też traktuję używanie ośmiu gwiazd w opisach profili czy w sygnaturkach na tym forum. Postanowiłem więc dawać takim indywiduom ignora. I jaki jest tego skutek? Ignor sprawia, że silnik forum ukrywa przede mną treść posta - do której zasadniczo zapewne nic nie mam - natopiast dumnie i bez żadnej żenady prezentuje i awatar i sygnaturkę z rzeczoną symboliką. A w buty se wsadźcie taką obsługę itnora 🤣 🤣 🤣

·
Moderator
13,278 Posts
22441 - 22453 of 22453 Posts