Skyscraper City Forum banner
25861 - 25880 of 25909 Posts

·
Registered
4,993 Posts
Ogólnie to zakładałem (błędnie), że tamtejsi moderatorzy są jednak bystrzejsi...

Facet (Ysh) chwali się jak to kogoś banuje (nie pierwszy raz) a potem pisze, że temat odblokowany, bo Janek_Kos już nie ma bana. To, że banuje, bo ktoś ma odwagę nie zgadzać się z nim to jedno, ale drugie to okazuje się, iż to napisanie klaty nie ma sensu a jego władza jest ograniczona co pozwala mieć wrażenie, iż taki mały Napoleon z obrazka.

·
Registered
5,576 Posts
proszę wrzucić do Pierwszego postu:

grafikę:

·
Registered
1,037 Posts
proszę wrzucić do Pierwszego postu:

grafikę:

A co to ma wspólnego z połączeniem z kanałem Augustowskim ?

·
Registered
22,070 Posts
Niestety większość postów w tym wątku jest o tej pętli, a nie o połączeniu z Kanałem Augustowskim.

Dlatego proponuję:

1. Zamknięcie wątku

2. Przeniesienie postów do wątku "[Warmińsko-Mazurskie] Nowe kanały"

·
Registered
26 Posts
Przeczytałam wyżej wymienione wątki o kanałach. Moim zdaniem obydwa wątki są o tym samym, autorzy zaczęli od tego samego tematu (połączenie Pojezierza Mazurskiego z jeziorami augustowskim), w obydwu są OT (o remontach czy nowych kanałach na na Pojezierzu Iławskim). Ostatnio więcej się pisze w prasie o pętli przez Tyrkło i Buwełno stąd postów o tym najwięcej. Jak dla mnie, wątki do połączenia. I wątek połączony moim zdaniem powinien mieć tytuł bardziej ogólny - o planach nowych kanałów (zarówno pętla mazurska jak i łączenie z augustowskimi jak i te na Pojezierzu Iławskim a być może też nowe kanały na Pomorzu Zachodnim). Taki raczej marzycielski...

·
evertonfans
3,983 Posts
W związku z zakończeniem budowy, proszę o przeniesienie poniższych wątków do inwestycji zakończonych.

[Praga Północ] Miasteczko Koneser [w budowie]

[Wola] Fabryka Norblina [w budowie]

W poniższym wątku proszę o dodanie tagu [w budowie]

[Ossów] Muzeum Bitwy Warszawskiej

W poniższym wątku proszę o zmianę wątku na oficjalną nazwę inwestycji tj. [Praga Północ] Bulwary Praskie [w budowie]

[Praga Północ] Inwestycje Mennicy Polskiej na dawnych terenach FSO

Proszę zamknąć poniższy wątek, w związku z ostatnią wiadomością o wstrzymaniu rozbudowy.

[Wola] Mieszkania i biura PHN przy Prymasa Tysiąclecia [w budowie]

Dziękuję i pozdrawiam.

·
Registered
3,953 Posts
Wschodnia Słowacja to kompletny skansen z ludźmi jakby żywcem wyciagnietych ze związku radzieckiego (często widać sierp i młot na ścianach budynków) widać totalny marazm. Znajomy który tam wozi mięso z jednej z sadeckich firm ma w szoferce lodoweczkę że świńskimi ogonami i rozdaje je cyganiątkom żeby mu w postoju przy sklepach auta nie porysowali. Tą są takie jazdy...wozi przy okazji warzywa na lewo i wychodzi 2 wypłatę; )
Wlepcie mu w końcu bana i skończy się zaśmiecanie wątków ekonomicznych.

·
Administrator
38,098 Posts

·
Registered
22,070 Posts
Proszę o posprzątanie wątku
z wpisów o marszu 11 listopada.

·
Moderator
28,514 Posts
A nie dwa? Chyba wystarczy napisać nowy post i się wyrówna.
Wtedy był jeden.

Teraz działa?

BTW, wątek o F1 się naprawił. Nie wiem, czy sam, czy też ktoś zgłosił lub ktoś z administracji przeczytał (usunięty już) podtytuł wątku informujący o problemach. Ale działa, przynajmniej u mnie. 😅

25861 - 25880 of 25909 Posts