Skyscraper City Forum banner
25881 - 25900 of 25909 Posts

·
Registered
1,224 Posts
Ja mam bardziej pytanie niż wniosek (chociaż po części też wniosek).
Kto wybiera moderatorów na polskiej części forum? Pytam w kontekście wątku białoruskiego, gdzie moim zdaniem moderatorzy przegięli z ilością i czasem banów dla użytkowników.
Jest jakieś miejsce na forum, gdzie można składać skargi na moderację? Na przykład do właścicieli forum.
Dyskusja była tam może ostra, ale niektórzy z przeciwników zbanowanych użytkowników sami trollowali i kierowali dyskusję na spory z wewnątrzkrajowej polityki. Zostali łagodnie potraktowani albo w ogóle nic im nie zrobiono.
Nie wnoszę tu o bana dla nich, ale zwracam uwagę na stronniczy styl moderacji.

·
Registered
3 Posts

·
Moderator
80,322 Posts
Dodatkowo pewna uwaga taktyczna - pierwotnym celem forum skyscrapercity było szerzenie wiedzy technicznej w szerokim zakresie infrastruktury.
Wszelkie hyde-parki, a szczególnie wątki polityczne można powiedzieć są na "gościnnych" występach.
Niektórzy jeszcze pamiętają jak to było na początku :)

·
Registered
19,915 Posts
Dodatkowo pewna uwaga taktyczna - pierwotnym celem forum skyscrapercity było szerzenie wiedzy technicznej w szerokim zakresie infrastruktury.
Wszelkie hyde-parki, a szczególnie wątki polityczne można powiedzieć są na "gościnnych" występach.
Pytanie dlaczego tak daleko odeszliśmy od tego pierwotnego, szlachetnego celu i dlaczego toleruje się użytkowników, którzy na gościnnych występach pojawiają się poza hyde-parkami.

·
Registered
Nadszyszkownik
113 Posts
W duchu powyższego powrotu do szlachetnego celu, można prosić uprzejmie o przyjrzenie się wątkowi Modernizacji Średnicy w Krakowie? Gdzieś od strony 620 dyskusja robiła się okresowo nieprzyjemna. Poniżej jeden przykład.
(...)
Chociaż szczerze - ja już z Krakowem coraz mniej jestem związany, ale z całego serca życzę wam (konserwom i wstecznictwu) kolejnych 3-4 lat utrudnień, i powstania potworka w postaci jakiegoś śmiesznego, różnopoziomiowego wiaduktu. Najlepiej tak, aby jeszcze wymusić zamiast 4 torów 2 tory. Na tyle zasługuje krakówek. Nic więcej.
Z góry dzięki.

·
Registered
135 Posts
Zgłaszam do kasacji 3 ostatnie posty z powodu ich zdublowania.

·
Registered
2,661 Posts
Dzień dobry, mam wniosek, czy można tytuł wątku:
[Rumunia] Polityka, ekonomia i stosunki polsko-rumuńskie
zmodyfikować na
[Rumunia i Mołdawia] Polityka, ekonomia i stosunki polsko-rumuńsko-mołdawskie?
teraz nam się Mołdawia plącze pomiędzy Ukrainą (wątek kolejowy) a Rumunią (wątek powyższy), a chyba bardziej powinna być w rejestrach okołorumuńskich

25881 - 25900 of 25909 Posts