SkyscraperCity banner

21 - 40 of 22253 Posts

·
Moderator
22,270 Posts
[Bydgoszcz] Bydgoski Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka
[Bydgoszcz] Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka
[Bydgoski] Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka
A może tak?

[Bydgoszcz] Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka (WKS Zawisza)

Kolegom z Bydgoszczy wyraźnie brakuje wątku
[Bydgoszcz] Debaty, spory, kłótnie o wszystko
Może:
Bydgoszcz - i wszystko jasne
albo po prostu
[Bydgoszcz]

Tylko że koledzy i tak nie dojdą do zgody, w którym to ma być dziale. :crazy2:

·
Metropolia bydgoska? TAK!
3,552 Posts
To jest oczywiście wykluczone, bo obecnie nie zgadza się ani nazwa stadionu, ani stan realizacji obiektu. Nie może być w "inwestycjach zakończonych" tematu o nazwie sugerującej, że prace trwają (przebudowa...)
Temat nalezy zamknac i zablokowac mozliwosc wypowiadania sie. Skoro inwestycja jest zakonczona to jest to calkiem logiczne rozwiazanie.
Dla zaspokojenia niewytlumaczalnych ambicji monardy (skoro jest takim purysta) mozna zalozyc watek:
[Bydgoszcz] Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka (dawniej Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka, jeszcze dawniej: Stadion WKS Zawisza) - eksploatacja
Wg mnie pomieszanie fazy przebudowy i eksploatacji w jednym watku jest nonsensowne.

monarda: co chcesz osiagnac przez zmiane nazwy watku???
Czy posty z 2007 roku dotycza stadionu miejskiego (taka nazwa istnieje od kilkudziesieciu DNI) czy stadionu Zawiszy?

Wniosek: nie sluchajcie monardy. ;)

·
3,552 Posts
Osiągniemy to, że nazwa wątku będzie zgodna z prawdą.
Raczej odwrotnie. Tak jak: Lex retro non agit, tak i tu watek dotyczyl przebudowy stadionu Zawiszy, a nie jakiegos nowego slowotworu "Stadion Miejski...", ktore istnieje od paru tygodni i stad nonsensem jest zmienianie nazwy watku, gdyz nowa nazwa nie bedzie dotyczyc tego co faktycznie jest w tym watku (patrz: Konstanty Dombrowicz, listopad 2006:
8-13 lipca 2008 roku na stadionie Zawiszy rywalizować będzie około 2 tysięcy sportowców ze 190 krajów. Doliczając sztaby trenerskie i medyczne, gości, przedstawicieli mediów i oczywiście kibiców to liczba imponująca. A zarazem ogromne przedsięwzięcie finansowo-organizacyjne. - Choć czasu zostało niby dużo, to złudne w przypadku tak dużej imprezy. Dlatego przygotowania rozpoczynamy już dzisiaj, a wiosną pełną parą ruszą prace związane z modernizacją stadionu Zawiszy - powiedział podczas wczorajszego spotkania w ratuszu prezydent Konstanty Dombrowicz.
).
W zwiazku z tym prosze o to by nie uwzgledniac wniosku monardy, ktory to wniosek nie ma uzasadnienia.

@monarda: WKS nie jest nazwa klubu - bylo nazwa klubu, skoro jestes taki dokladny. Obecnie jest CWZS Zawisza Bydgoszcz.

·
Registered
706 Posts
monarda: WKS nie jest nazwa klubu - bylo nazwa klubu, skoro jestes taki dokladny. Obecnie jest CWZS Zawisza Bydgoszcz.[/QUOTE]

Popadasz w absurd.

Zwróć uwagę, że:

1. jesteś jedyny, który z nieuzasadnionego strachu żądasz pozostawienia dotychczasowego tytułu wątku;

2. wpisz sobie w googlu lub yahoo bydgoski stadion miejski i zobacz, ile artykułów jest powiązana z tą nazwą. Dajmy społeczności ssc możliwość śledzenia tematu pod taką nazwą, o jakiej będą słyszeć w ogólnpolskiej prasie i telewizji.

Apeluję również aby tak samo zrobić z Bydgoszczą oraz Poznaniem
Wiesz, jaki by się zrobił bałagan? Moim zdaniem dlatego każda inwestycja jest wyodrębniona, żeby wiadomo było, czego dotyczą wpisy. A tak nikt by nie wiedział, o czym piszą inni.

·
3,552 Posts
1. jesteś jedyny, który z nieuzasadnionego strachu żądasz pozostawienia dotychczasowego tytułu wątku;
Podejrzewam, ze tylko u mnie nie masz jeszcze ignora... ;)

Jeszcze raz Cie zapytam: czy posty z 2007 beda odpowiadaly nowemu tytulowi watku? Nie. Budowa zakonczona - koniec wpisow.
Faza eksploatacji obiektu moze byc omawiana (o ile mamy cos w tej kwestii do powiedzenia) w nowym watku (i tu Twoj pomysl dot. nowej nazwy bylby odpowiedni).

·
Registered
3,854 Posts
Wątek dot. stadionu Korony Kielce istnieje do teraz, pomyślcie, że stadion może być dalej modernizowany chociażby z powodu braku na nim podgrzewanej murawy, nie mówiąc już o ulepszaniu zaplecza + dalszym możliwym zadaszeniu jeżeli Zawisza będzie grała w ekstraklasie. Tyle.

·
Moderator
22,270 Posts
^^ Naciągane.

·
Registered
3,854 Posts
Michał Ch.;23403226 said:
Bo jesteś g.... Trudno co robić...
Przydałby się ban...

·
Registered
3,854 Posts
^^ :lol: masz nas za ludzi niepełnosprawnych intelektualnie? Słowo głupek zacenzurował, bo jest to słowo na równi z ch. chyba nie ta kategoria :) Co za pozerstwo.

·
Registered
3,854 Posts
Michał Ch.;23532236 said:
to ja zacenzurowałem od razu.
masz się czym pochwalić :) Słowa głupek się nie cenzuruje zatem próbujesz w dziwny sposób nas zmanipulować :) pzdr.

·
Moderator
8,407 Posts
masz się czym pochwalić :) Słowa głupek się nie cenzuruje zatem próbujesz w dziwny sposób nas zmanipulować :) pzdr.
Nic nie próbuję, przedstawiam tylko fakty. Możliwe, że mnie wówczas poniosło, dostałem briga, ok, przyjąłem do wiadomości, ale skoro dostałem do za "g..." to oczekuję konsekwencji, dlatego wnoszę o briga dla Alka za "ch..."
EOT pzdr.

21 - 40 of 22253 Posts