SkyscraperCity banner

41 - 60 of 22227 Posts

·
Inspired by Poznań?!
12,602 Posts
Co? Co? Co? Że co? Nie ma czegoś takiego jak folder na forum. Folder to se możesz założyć na dysku twardym. O proszę: c:/fpw/wik/kalisz.
Pewnie ci chodzi o nowe subforum w dziale Wielkopolska i Kujawy, tyle tylko że to jest znacząca ingerencja w forum i jako taka powinna być przegłosowana. Zresztą głupi pomysł.

N

·
Guest
0 Posts
Można poblokować dostęp użytkowników z Łodzi do wątku o trójmiejskiej hali i vice-versa? Bo robi się poważny burdel i wcale nie jest to śmieszne...

·
łowca hotdogów
4,938 Posts
ponieważ artykuł dotyczy inwestycji w mieście, a nie strategii rozwoju miasta.
Dotyczy jak najbardziej strategii miasta w podejściu do inwestorów. Nie ma tam nic o inwestycjach w mieście, no może poza tym, że strategicznie inwestorzy zostali zniechęceni...

·
Registered
133 Posts
Mam pytanie. Przejrzałem 20 stron tego wątku i nigdzie nie mogę nic o tym znaleźć, a mianowicie - co stało się z forum "Eastern Europe"? :) Jeżeli został usunięty to dlaczego? Mam nadzieję, że nie zawracam zbytnio głowy, ale trochę mnie to ciekawi :).

·
wartości
18,041 Posts
Proszę uprzejmie o wydzielenie z tematu o McDonaldzie http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=369754 dwóch różnych:
1. dotyczący tego, co było w założeniach (np. Architektura fast-foodów) i pozostawieniu go w dziale AiU oraz
2. dotyczący samego jedzenia i lokalizacji poszczególnych barów (np. McDonald i inne sieci w Polsce) przy jednoczesnym przeniesieniu tego ostatniego do działu "Po godzinach".

41 - 60 of 22227 Posts