SkyscraperCity banner

18941 - 18960 of 21736 Posts

·
Konstytucja głupcze!
4,597 Posts
Tak z ciekawości, czy użytkownik wątek_militarny to multikonto użytkownika prof. Alicja Stone ?

·
Wanna play?
2,021 Posts
Podrążyłem jeszcze trochę jak działają lajki i w sumie to działanie jest dziwne - wciśnięcie przycisku polubienia wysyła dane na serwer, w odpowiedzi zwracana jest i wyświetlana informacja kto dany post polubił. I na tym akcja by mogła się zakończyć, ale inny skrypt wysyła do serwera żądanie które pobiera od nowa cały post - w tym przypadku jest to zupełnie bezsensowne, gdyż zabiera tylko czas serwera i łącze a wyświetlane jest dokładnie to samo co już widać.

·
Registered
4,700 Posts
Prosiłbym pilnie (tzn. zanim w wątku o "Zagospodarowaniu brzegów ..." rozwinie się ew. dyskusja i będzie więcej postów do przenoszenia ;)) o "powrót" wątku o Porcie Czerniakowskim z działu "Ukończone" do realizowanych inwestycji Warszawskich (tzn. jeśli jest technicznie taka możliwość?).

Można oczywiście założyć nowym wątek... ale skoro jeden już jest, szkoda robić bałagan i dublować tematy. :(

A temat zdecydowanie nie jest (ponownie) "ukończony". Trwa w tej chwili od niedawna duża inwestycja - budowa "miasteczka wodniackiego". Miasto planuje też w niedługim czasie ogłaszać przetarg na budowę dużego pawilonu z placem miejskim "na dachu". W dość konkretnych planach jest też budowa kładki w środkowej części.

Okazuje się, że przebudowa samego Portu (nabrzeży, itp.) absolutnie nie zakończyła prac w tej okolicy. Port ma dość... priorytetowe znaczenie dla władz, więc można się spodziewać, że wątek jeszcze duuugo będzie potrzebny.

Gbyby nastąpiło "ożywienie" wątku, prosiłbym też o przeniesienie do niego dwóch postów - tego o wspomnianym pawilonie i najnowszego, z wizkami ośrodka (oraz ew. dyskusji, jeśli jakaś się pod nim pojawi).

Można by też rozważyć (to już nie tak pilne, ale może przy okazji... ;)) zmianę tematu z "Port Czerniakowski" na "Port i Cypel Czerniakowski" (bo trudno oddzielać inwestycje zlokalizowane "stricte w wodzie" od tych "wodno-lądowych", które tworzą z infrastrukturą "portową" funkcjonalną całość :)).

Z góry wielki dzięki. :)

·
Registered
18,439 Posts
Popieram przedmówcę. Mam nawet parę zdjęć, które chętnie wrzucę do wskrzeszonego wątku. A nawet w samym porcie też jeszcze trwa budowa...

·
Banned
259 Posts
http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=140469837&postcount=35510
Proszę o uspokojenie użytkownika Jaco78 bo już nie pierwszy raz mnie obraża, pomawia i jawnie kłamie. Teraz nagle zaczą obrażać też moj region (Nowy Sącz)
Rozumiem, że każdy ma tutaj inne zdanie, nie kazdy z każdym sie musi zgadzać, ale ten użytkownik notorycznie atakuje mnie personalnie i obraża.

·
Nie lubię perhydrolu
zabunkrowany
2,154 Posts
http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=140469837&postcount=35510
Proszę o uspokojenie użytkownika Jaco78 bo już nie pierwszy raz mnie obraża, pomawia i jawnie kłamie. Teraz nagle zaczą obrażać też moj region (Nowy Sącz)
Rozumiem, że każdy ma tutaj inne zdanie, nie kazdy z każdym sie musi zgadzać, ale ten użytkownik notorycznie atakuje mnie personalnie i obraża.
Kolega Saczers kłamie twierdząc, że w Polsce nie ma imigrantów i oburza się że nazwałem go ignorantem w odpowiedzi na tą tezę (powtórzoną 2 razy) co wg niego jest obrazą i atakowaniem go. Napisałem też że chyba mieszka na wsi skoro nie widział imigranta i to jest wg niego obrażaniem jego regionu. Nigdy i nigdzie notorycznie nie atakowałem go persnoalnie jak sugeruje. To kolejne kłamstwo. Tu na dowód cała nasza rozmowa : http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1545812&page=1776

·
Administrator
38,938 Posts

·
Banned
791 Posts
Forumowa prawica nieustannie stosuje rasistowską retorykę i wycieczki personalne, nie rozumiem także, skąd te oburzenie o takie "drobnostki" jak nazwanie kogoś "ignorantem".

·
Registered
1,044 Posts
Weźcie powiedzcie Vergelfowi aby skonczył z tym "rasizmem" w co drugim poscie. W tytule wątku jest rasizm=brig więc jeśli moderatorzy widza rasizm to niech briguja a jeśli nie to to niech Vergelf skonczy ze swoimi ciągłymi oskarżeniami.

·
Wanna play?
2,021 Posts
Podrążyłem jeszcze trochę jak działają lajki i w sumie to działanie jest dziwne - wciśnięcie przycisku polubienia wysyła dane na serwer, w odpowiedzi zwracana jest i wyświetlana informacja kto dany post polubił. I na tym akcja by mogła się zakończyć, ale inny skrypt wysyła do serwera żądanie które pobiera od nowa cały post - w tym przypadku jest to zupełnie bezsensowne, gdyż zabiera tylko czas serwera i łącze a wyświetlane jest dokładnie to samo co już widać.
Jak by ktoś chciał, to napisałem skrypt który poprawia działanie lików. Nie przeładowuje strony (edyta: posta nie strony) po polubieniu i optycznie widać iż można polubić następny post: https://greasyfork.org/pl/scripts/30131-ssc-better-like-button

A jak komuś brakuje, to skrypt dodający przycisk przewijania strony do góry: https://greasyfork.org/pl/scripts/14141-ssc-scroll-to-top

18941 - 18960 of 21736 Posts