SkyscraperCity Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 4 of 4 Posts

·
Registered
Joined
·
48 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
http://www.basketkwidzyn.pl/x.php/1,614/BUDOWA-KOMPLEKSU-SPORTOWEGO.html


Budowa kompleksu sportowego przy ul. Wiejskiej


Dobiegły końca prace projektowe związane z budową kompleksu sportowego przy ul. Wiejskiej. Obiekt zlokalizowany będzie przy ul. Wiejskiej, w miejscu nieczynnego basenu otwartego.

Kompleks sportowy składać się będzie z hali sportowej, posiadającej pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej i koszykówki, z widownią na 1504 miejsca siedzące. W budynku hali sportowej znalazło się również miejsce na salę do ćwiczeń kondycyjnych, siłownię oraz salę do gry w squasha.

Część basenowa składa się z basenu pływackiego o wymiarach 25 m x 12,5 m, basenu do nauki pływania z częścią rekreacyjną, zjeżdżalni rurowej o długości ok. 90 m, brodziku dla dzieci oraz dwóch wanien z hydromasażem. Wygospodarowano również miejsce na saunę.

Prawdopodobnie już na przełomie czerwca i lipca dysponować będziemy prawomocnym pozwoleniem na budowę.

Realizacja planowanego kompleksu sportowego możliwa będzie pod warunkiem uzyskania wsparcia ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, a termin zakończenia inwestycji w znacznym stopniu uzależniony będzie od przyznanego wsparcia. 

·
Registered
Joined
·
48 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Nie wiem ilu urzytkownikow FPW pochodzi z Kwidzyna, a tym samym czy beda zdjecia, czy info, ale z swojej strony moge zagwarantowac ze jesli jakies zdjecia tudziez info pojawia sie na forum kibicow miejscowego Basketu to napewno zamieszcze

IMO caly kompleks wyglada imponujaco zwazywszy, ze ma powstac w tak nie wilekiej miejscowosci jak Kwidzyn, pojemnosc hali moze sie wydawac nieduza, ale pewnie bedzie jeszcze opcja dostawianych krzeselek i spokojnie sytknie
 

·
Registered
Joined
·
48 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Chyba jednak przerost formy nad treścią, żadnych 'nowych' informacji od tamtego czasu nie było i w najbliższym czasie raczej nic się nie zmieni.
Po za tym możliwe że nowa hala nie jest potrzebna w Kwidzynie, bo na meczach Basketa w obecnej hali (max 1400 miejsc) bardzo rzadko jest komplet :bash:

Wątek chyba do kasacji
 
1 - 4 of 4 Posts
Status
Not open for further replies.
Top