SkyscraperCity banner

121 - 136 of 136 Posts

·
Registered
Joined
·
4,482 Posts
Tas gadījumā nebūs garākais veloceļš Latvijā? Tur sanāk kādi 17 kilometri. Pat Rubika Jūrmalas veloceļš no Zolitūdes līdz Priedainei ir tikai 9 km
 

·
Registered
Joined
·
5,954 Posts
Veloceliņa un gājēju ietves izbūves darbi gar V20 posmā Rīgas zīme-Babīte.

Darbu sākums tieši ap Rīgas robežu. Rīga laikam nesaprot ko tur tā Babīte grib un dara.
401218

401220

Šeit gar Virši DUS ap kādiem 100 metriem ir nofrēzēta brauktuve un tiks klāts jauns segums.
401222

Celiņš beidzas pie tā luksofora.
401223
 

·
Registered
Joined
·
1,569 Posts
Discussion Starter #126
Vai ir kādi jaunumi saistībā ar Rīga-Jūrmala veloceļa atjaunošanu? Nesen no jauna izbraucu un Jūrmalas virzienā no Babītes tas ceļš ir drausmīgs. Man ar savu šosejas velosipēdu tur sanāca puslīdz izdzīvošana un konstants uztraukums, vai nepārsitīšu ratus. Ceļam arī ir samērā liela noslodze vasarā.
 

·
Registered
Joined
·
5,954 Posts
Šodien tika uzsākti apvienota gājēju un veloceliņa izbūves darbi gar A3 (šosejas kreisā pusē virz. uz Valmieru) posmā no Gaujas tilta līdz Murjāņu sporta ģimnāzijai. Projekts paredz to savienot ar esošo celiņu izbūvējot posmu zem tilta.
- - -
Vakar braucot garām, izskatījās, ka celiņa izbūves darbi gar V20 no Rīgas robežas līdz Babītei tuvojas noslēgumam.
 

·
Terras Irradient
Joined
·
3,990 Posts
^ It kā neizskatās pēc teknes, pirmo reizi redzu tādas apmales.
It's apparently on the left of the sidewalk, a gray slab with a groove, which I also haven't seen before.
 

·
Registered
Joined
·
2,575 Posts

VSIA "Latvijas Valsts ceļi" atbilstoši Satiksmes ministrijas uzdevumam ir uzsākusi Veloceļu attīstības plāna īstenošanu, paredzot jau gada pirmajā ceturksnī izsludināt iepirkumus ceļu izpētes darbiem virzienā no Rīgas uz Carnikavu, Saulkrastiem un Valmieru, informē Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns.

Atbilstoši Veloceļu attīstības plānam un "Latvijas Valsts ceļu" izpētei maģistrālie valsts veloceļi plānoti vairākos virzienos Latvijā, piemēram, virzienā no Rīgas uz Jelgavu, Tukumu, Saulkrastiem, Valmieru, kā arī no Rēzeknes uz Ludzu un no Jēkabpils uz Līvāniem. Izpētes laikā tiek noskaidroti iespējami risinājumi veloceļa trases novietojumam.

Vienlaikus šobrīd notiek darbs pie izpētes un darbu pasūtīšanas arī attīstības centru areālos, lai nodrošinātu drošas mikromobilitātes iespējas reģionos. Piemēram, pašreiz plānots izsludināt būvdarbu iepirkumu par apvienotā gājēju un velosipēdu ceļa būvniecību Svētē pie Jelgavas, Siguldā gar valsts vietējo autoceļu V58 posmā no Ventas līdz Saltavota ielai, notiks iepirkums projektēšanas darbiem apvienotajam gājēju un velosipēdu ceļam no Cēsīm uz Līviem, no Jēkabpils uz Salu, no Valmieras uz Brenguļiem.
--------------------
Vispār jau tik tiešām tādi posmi, kur ir 20km starp pilsētām ar elektrovelosipēdu/skūteri var būt tīri normāla ikdienas commute distance
 
121 - 136 of 136 Posts
Top