SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 3414 Posts

·
EL DŽEJ
9,220 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Ko bo več informacij in novi renderji bom dopolnil prvo stran. Višino sem vpisal 81m, ker predvidevam, da bo stolpnica poravnana z intercontinentalom. Ko bo znana veriga hotela in višina bo keber zamenjal naslov.

·
Registered
3,510 Posts
Jaz ne bi bil tako optimističen še...danes sem bil tam in sem malo spraševal delavce, kaj počnejo, so rekli da so od evroplakata, pa sem jih vprašal kako je z gradnjo, in mi nihče ni znal nič povedat, tako da treba je najprej skočiti, potem pa reči ''hop!''. Vsaj jaz še ne bi odpiral nove teme, dokler se dejansko ne zasadi prva lopata.

·
EL DŽEJ
9,220 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Fora je v preglednosti in da se lahko novice glede gradnje zbirajo na enem mestu ;) Definitivno ti pa ne bo znal odgovoriti na vprašanje kdaj se bo začela gradnja delavec, ki je zadolžen za postavitev ograje z reklamami je pa jasno kot beli dan. Se ti ne zdi? Še bagerist ti ne bo znal povedati, ker so so to ločeni sklopi faze gradnje.

·
Registered
3,510 Posts
Že že, samo kakšno informacijo bi pa lahko imeli.... V stilu, jutri boste šli postavljat ograjo za evroplakat na parkirišče zraven Telekomove stolpnice, ker se bo tam gradila stolpnica/hotel, karkoli pač ane...Tam prisotni niso imeli pojma...Kakorkoli že, mislim da bo kmalu jasna situacija...Tudi sam komaj čakam da se zgradi City Tower :)

·
EL DŽEJ
9,220 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Že že, samo kakšno informacijo bi pa lahko imeli.... V stilu, jutri boste šli postavljat ograjo za evroplakat na parkirišče zraven Telekomove stolpnice, ker se bo tam gradila stolpnica/hotel, karkoli pač ane...Tam prisotni niso imeli pojma...Kakorkoli že, mislim da bo kmalu jasna situacija...Tudi sam komaj čakam da se zgradi City Tower :)

No ampak ti je pa jasno, da postavljajo ograjo zaradi gradbišča v prihodnosti in ne zaradi vzpostavitve makedam parkinga ali gradnje skate parka ;) Gre se, da so novice objavljene v posebaj threadu, da si lahko obiskovalci pozanimajo, če jih kaj zanima v zvezi s tem bodočim hotelom.

·
Registered
2,683 Posts
Nekaj se je zagotovo premaknilo drugače ne bi postavili ograje, oglasni panoji pa so že tako del tradicije pri gradbiščnih ograjah. Lahko, da bodo vzpostavili le gradbišče zaridi rokov in tako dalje. Kot vidim so v ograjenem prostoru tudi drogovi z zastavami, ki jih bodo najbrž odstranili.
Lahko pa je tudi le boljša tržna izraba prostora.

·
Registered
1,980 Posts
Mah ja, iz kje si pa ti padel? Zakaj in kako bi lahko karkoli vedeli? Firma je od nekje dobila naročilo, da lahko na določeni lokaciji oglašujejo in to je vse. Nobenemu ni potrebno razlagati zakaj in kaj bo na drugi strani plakatov. Nikogar v resnici tudi ne zanima. Delavci, ki postavljajo te reklame so pa itak tazadnji pri firmi in njim tudi če kdo kaj ve ne bo omenjal nič o gradnji saj tega ne rabi vedeti on je poslan tja zato, da opravi svoje delo in nič drugega.

Sicer sem pa tudi jaz žal skeptičen. Pač glede na vse v zadnjih letih ne verjamem več nič, dokler ni nekaj res zgrajeno. Upam pa res na gradnjo pa, da se ta gradbeni razmah hitro nadaljuje še z Emoniko in ostalimi projekti.

·
EL DŽEJ
9,220 Posts
Discussion Starter · #18 ·
Mah ja, iz kje si pa ti padel? Zakaj in kako bi lahko karkoli vedeli? Firma je od nekje dobila naročilo, da lahko na določeni lokaciji oglašujejo in to je vse. Nobenemu ni potrebno razlagati zakaj in kaj bo na drugi strani plakatov. Nikogar v resnici tudi ne zanima. Delavci, ki postavljajo te reklame so pa itak tazadnji pri firmi in njim tudi če kdo kaj ve ne bo omenjal nič o gradnji saj tega ne rabi vedeti on je poslan tja zato, da opravi svoje delo in nič drugega.

Sicer sem pa tudi jaz žal skeptičen. Pač glede na vse v zadnjih letih ne verjamem več nič, dokler ni nekaj res zgrajeno. Upam pa res na gradnjo pa, da se ta gradbeni razmah hitro nadaljuje še z Emoniko in ostalimi projekti.
Dodal bi še, da pač nekateri ljudje niso freaki na gradnjo in gradbišča kot smo uporabniki tega foruma in pač nekatere ljudi to popolnoma nič ne zanima. Praktično ne opazijo okolico in prostor, da se nekaj gradi. Pač ljudje smo si različni. Ta delavec je verjetno komaj čakal konec šihta in da gre na pivo. Briga ga kaj bo za ograjo.

·
Registered
1,980 Posts
Dodal bi še, da pač nekateri ljudje niso freaki na gradnjo in gradbišča kot smo uporabniki tega foruma in pač nekatere ljudi to popolnoma nič ne zanima. Praktično ne opazijo okolico in prostor, da se nekaj gradi. Pač ljudje smo si različni.
Sem tudi to še želel prej napisati pa se mi ni več dalo. Ja, mnogim ljudem se fučka kaj se dogaja in kaj se bo gradilo, jih ne zanima, tudi če jim je kdo kaj omenil so do prihoda tja že itak pozabili, ker so raje razmišljali kam bodo šli potem na malico. :lol:

1 - 20 of 3414 Posts