SkyscraperCity banner

21 - 40 of 816 Posts

·
Registered
558 Posts
Samo nekaj, zakaj moraš objaviti vsako sliko posebaj? Spremeni tiste tvoje napake na prejšni strani, na sredini in daj tja nove slike, da ne bo tako :nuts:

·
Registered
2,973 Posts
Cool ! hehe

Waw kok je blo lepše videt Metalko v 60tih ko zj k je tist "monster" pred njo. Moderna Ljubljana.. The 60's optimism... Hehehe

No kr tko naprej :)

·
Ta☼
3,479 Posts
Uau matc, lepo si to našel, kako je zanimivo Ljubljana izgledala takrat..

btw matc, a boš kaj pogosto zajahal sem, ker zdj se pa slovenčki že množimo - ne gospodje?..:)

No in ravno to dejstvo da se množimo, prikladnost teh slik ki si jih objavil in pa en dogodek ki se je danes zgodil (ki ga nimam kje objavit), mi govorijo da bi tudi mi morali imet svojo kavarno/cafe oz nek thread za sproščen pogovor o vseh stvareh kot ga imajo naši bratci Hrvati..

No in če ste za to bi jaz predlagal ime [Ljubljana] - "Skyscraper" cafe/kavarna Nebotičnik ali nekaj zelo podobnega. Tele slikice so mi še utrdile namen:) cheers:cheers:

- Zanimivo kako ozka je bila včasih Titova/Slovenska, tega nisem vedel

·
Ta☼
3,479 Posts
sigurno je še kakšen ki kdaj pokuka na plano.. sicer pa po moje rabimo thread za vse grde stvari ki si jih hočemo izreč! :jk: :D, ne dejansko mislim da to potrebujemo zdaj. Ti ne?

·
Ta☼
3,479 Posts
^^ heh, zanimivo. Ampak u kakšnem stanju je pa zdaj:puke: .. lahko bi jo obnovili na nek moderen način al pa (še boljše) zrušili in zgradili nebotičnik:):naughty:

·
Registered
302 Posts
Discussion Starter #35
^^ heh, zanimivo. Ampak u kakšnem stanju je pa zdaj:puke: .. lahko bi jo obnovili na nek moderen način al pa (še boljše) zrušili in zgradili nebotičnik:):naughty:
eh,itak bodo Kozolec obnovili naslednje leto plu preuredili slovensko cesto...kaksen drevored priporocam

·
Registered
302 Posts
Discussion Starter #37
matc na levi in ena sama stolpnica

:eek:hno:

skoda da zamisel o ljubljanskih severnih vratih ni zgrajena po nacrtih arhitekta Milana Mihelica

maketa in risba:yes: :yes:

danes...nedograjeno in zanemarjeno.na desni strani stavba eurocenter:zeleni zmazek
:eek:hno:

·
Registered
2,973 Posts

Mnyah... sj ne rečem da bi blo slabo... Sam mal preveč monotono vse skupi. Preveč "kloniranja"... Sj bo čez par let, če je reku Jazbinšek da bo tam "bodoči ljubljanski Manhattan" :D

Aja, btw, bote vi Ljubljančani mogoče bl vedli.. Je izšla neka knjiga par mescev/leto nazaj, k ma not slike tko before (1800,1900,...)/after (2005,06), slikane iz istega zornega kota v Lj. Sem vidu par slikc na tv, pa zgleda ful zanimivo :cheers:

·
Registered
124 Posts
Uau matc, lepo si to našel, kako je zanimivo Ljubljana izgledala takrat..

btw matc, a boš kaj pogosto zajahal sem, ker zdj se pa slovenčki že množimo - ne gospodje?..:)

No in ravno to dejstvo da se množimo, prikladnost teh slik ki si jih objavil in pa en dogodek ki se je danes zgodil (ki ga nimam kje objavit), mi govorijo da bi tudi mi morali imet svojo kavarno/cafe oz nek thread za sproščen pogovor o vseh stvareh kot ga imajo naši bratci Hrvati..

No in če ste za to bi jaz predlagal ime [Ljubljana] - "Skyscraper" cafe/kavarna Nebotičnik ali nekaj zelo podobnega. Tele slikice so mi še utrdile namen:) cheers:cheers:

- Zanimivo kako ozka je bila včasih Titova/Slovenska, tega nisem vedel

Jaz sem tudi mislil, najprej da je to Slovenska. Samo ni, sem mal študiral in ugototvil, da je to današnja Nazorjeva, med Čopovo in Dalmatinovo.

·
Registered
124 Posts

Men je pa Kozolec ena najljubših zgradb v LJ. Vem da je danes v poraznem stanju in ne zgleda najbolje, sam vseen nekak mam rad to zgradbo. Mogoče ker je Bavarski dvor postaja, pod njo in tam sem vedno najraje čakal na bus domov. Pa tud mladina se dost rada zbira tam.

Drugač pa hvala matic, za sliko ko so ga gradil, made my day:cheers:

21 - 40 of 816 Posts