SkyscraperCity banner

601 - 620 of 662 Posts

·
Registered
87 Posts
A nie ma tam być jeszcze jeden dodatkowy tor? Odstawczy, na "dole" zdjęcia?
Według PFU ma być ale jak pisałem już wcześniej stacja Cieszyn będzie się znacząco różnic od tego z PFU. Narazie nie mam żadnych danych na temat jego.
A nie ma tam być jeszcze jeden dodatkowy tor? Odstawczy, na "dole" zdjęcia? Nie widać tego dokładnie, ale zdjęcia z poprzedniej strony sugerowałyby taką możliwość (szerokość bramownic od strony Zebrzydowic)...
Bramownice nie wstakzują na możliwość pomieszczenia pod nimi jeszcze jednego toru. Pamiętajmy że oprócz tego który jest muszą być dwa tory i peron.
Dlatego z tych powodu go nie uwzględniłem bo nawet nie wiem w którym miejscu by się kończył ale jak znowu pojawią się kolejne szczegóły to zrobię nową wersję.
20201107_155726.jpg

·
Registered
87 Posts
To będzie to ?? Na GMaps to wygląda trochę inaczej. Ten tor przechodzi przez drogę a na schemacie jedyni pod estakadą przebiega.
Ponieważ ten odcinek był zamknięty w trakcie jego powstawania. Ten tor biegł do końca rampy na której obecnie jest zbudowane centrum. A na środku jej były magazyny.

·
Registered
87 Posts
Jeszcze jedno pytanie. Te magazyny na Hajduka zostały wyburzone, lecz tam jeszcze na końcu był taki jakiś kolejowy budynek. Co to było ?? To nie był jakiś zabytek ??
To był budynku mieszkalny kolejarzy.
Tu masz linki z Ciekawym opisem.
A tu dokładny opis tej rampy i budynków oraz zdjęcia.
Był ktoś na tym przejeździe na Bobreckiej w ostatnich dniach?

601 - 620 of 662 Posts