Skyscraper City Forum banner

??

1 - 19 of 19 Posts

·
Jestę Solo tej ziemi !
222 Posts
3 od lewej - kobieta ?

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Odważnie, odważnie. Lubię zdjęcia reporterskie :)

·
Registered
481 Posts
Wygląda na ustawiane ;)))

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Discussion Starter · #9 ·
@Han Solo - Nie wiem, być może. Generalnie też byłem zaskoczony, że w "oddziałach szturmowych" stopień feminizacji jest całkiem wysoki :).

@Partyzantka - e tam, tutaj sobie tylko stali i już prawie nikt się nie bił :lol:(gdy dotarłem) , ostro było na przedzie marsz (nawet jeden fotoreporter został znokautowany, a drugi omyłkowo zawinięty przez policję), na tyłach podobno też, ale nie wiem, nie widziałem, i przedewszystkim pod stadionem. Oj tam się działo.

·
Registered
1,922 Posts
@Han Solo - Nie wiem, być może. Generalnie też byłem zaskoczony, że w "oddziałach szturmowych" stopień feminizacji jest całkiem wysoki :).
A propos - za granicą (Londyn, Paryż) w czasach, gdy panowało większe zagrożenie terroryzmu często można było spotkać w obiektach o znaczeniu strategicznym (dworce, lotniska, La Defense;)) trójki żołnierzy - na ogół dwóch facetów oraz kobieta i w 90% przypadków to kobieta niosła wtedy karabin maszynowy, a mężczyźni byli wyposażeni tylko w broń krótką. Ciekawe skąd się to bierze;)

·
Moderator
13,496 Posts
A propos - za granicą (Londyn, Paryż) w czasach, gdy panowało większe zagrożenie terroryzmu często można było spotkać w obiektach o znaczeniu strategicznym (dworce, lotniska, La Defense;)) trójki żołnierzy - na ogół dwóch facetów oraz kobieta i w 90% przypadków to kobieta niosła wtedy karabin maszynowy, a mężczyźni byli wyposażeni tylko w broń krótką. Ciekawe skąd się to bierze;)
Podobno kobiety trudniej wyprowadzić z równowagi ;) Dawanie im broni o większej sile rażenia statystycznie redukuje zatem ilość przypadkowych ofiar, gdy operatorowi takiej broni odbije (a przynajmniej tak mi się zdaje).

·
I am the passenger
4,841 Posts
Świetne! Sceneria (w sensie światło i złowieszczy PKiN jak z kosmogotyckiego miasta) doskonale oddaje atmosferę chwili.

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Reporterka - tak, urban - nie. :eek:hno:
Gdyby choć trochę obchodziła mnie opinia gościa metodycznie wystawiającego mi 7 za każdą pracę (bez słowa komentarza), to bym się złapał za głowę i zapytał co w takim razie jest urban jeśli scena z życia miasta nie jest urban?

·
Registered
630 Posts
^^Błądzisz Durace, życie miasta tak, ale urban nie. Powtarzam swoje zdanie, do którego mam prawo. Jak masz inne zdanie zawsze możesz się z moją opinią nie zgodzić. A Twój argument, że nie wystawiam opinii napisany pod moją opinią jest lekko dziwny, nie uważasz?
I chyba nie obraziłem Ciebie osobiście oceną zdjęcia? Więc skąd ta agresja?
Widać tylko Twój kolega ma prawo do wystawiania 7-ek bez komentarza.

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Nie widzę tu żadnej agresji. Obraziłeś mnie "osobiście" jakiś czas wcześniej, od tego czasu mam o tobie jak najgorsze zdanie. Kwestia ocen jest tutaj zupełnie poboczna, choć jestem pewien, że się z tym łączy, ale to bardziej twój problem niż mój. EOT z mojej strony.

·
bezrobotny
7,166 Posts
albo DEL

po co się kopać z koniem?

1 - 19 of 19 Posts