SkyscraperCity banner
1 - 20 of 125 Posts

·
Super Moderator
Grad Oblakodera
38,363 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Mislim da nam u ovoj sekciji nedostaju teme o vodećim svetskim gradovima pa ću ih započeti a sa prezentacijom neka nastave oni koji tamo žive, koji su tamo bili ili oni koji te gradove vole i žele da ih posete.

·
Banned
4,102 Posts
Divni London, apsolutno ostao moj omiljeni grad svih ovih godina, kada pomesam sve dobro i lose u njemu svaki put sam isto tako lud za tim gradom, iako sam davno otisao (smrc) za tri minuta bi se spakovao i vratio. Evo su neke slike iz mog tadasnjeg vremena.

·
Ја не жи&#1074
1,379 Posts
Колико је компликована процедура за добијање визе за Британију?

·
Banned
4,102 Posts
Читач-КГ;65417207 said:
Колико је компликована процедура за добијање визе за Британију?
Meni na srecu viza za Uk ne treba :cheers: ali u vreme kada sam ja studirao dobiti vizu prvi put bila je prava vestina, sa upisanom godinom i kursom engleskog jezika uporedo, garantnim pismima, vise intervjua u nekoj maloj sobici velicine 1x1 itd, ne znam koliko se tesko/lako dobija turisticka, ali ako samo zelis da ides u posetu ne vidim razlog da ti ne odobre vizu u roku od 1 dan.

·
Banned
4,102 Posts
Jeste, to je Natural History museum. Bolje da su vas proveli kroz Victoria And Albert kada vec prave muzejske ture a ovaj Kew Gardens na tvojim slikama izgleda bolje nego ikada.

·
Overlord of Evil
490 Posts

·
Overlord of Evil
490 Posts
1 - 20 of 125 Posts