SkyscraperCity banner
1 - 20 of 49 Posts

·
Registered
23 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Przegladajac forum zagraniczne uderzyl mnie brak Londynu. Jezeli juz sie pojawial, to w konwencji turystycznego shitu ;)
Zaczne mimo wszystko bardzo nudno, bo od Canary Wharf. W zasadzie tylko dlatego, ze odbyly sie tam moje 1-wsze zajecia fotograficzne.
I zaznaczam, ze moj aparat to tani i cyfrowy chlam jakich pelno wszedzie i tak wiem, czasem jakosc to dramat straszny. Ale jako mlody i kreatywny postaram sie o to by bylo ciekawie.

I obiecuje, ze pojawi sie tu tez ten prawdziwy Londyn typu Brick Lane/Spitalfields etc, a raczej inna z jego wielu twarzy.

I rozejrze sie za innym aparatem :D

I blagam o to by byl to moj wlasny i jedyny watek, autorski innymi slowy.

1. No i Canary Wharf. Trudno jest tam dla mnie znalezc inspiracje, no ale moj chaotyczny umysl nielatwo poddaje sie logice architektury :)

2.

3.

4.

5.

6.

·
Registered
23 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Uprzedziwszy wszystkie pytania typu: 'Dlaczego jest to takie potworne Ghost Town?' od razu wyjasniam. Moje zajecia trwaly tam wprawdzie od 10-12, wtorek, ale byl to dzien kompletnej ulewy, psa bys nie wyrzucil za drzwi i bylismy chyba jedynymi osobami, ktore byly na tyle niemadre by wybrac sie na spacer tego dnia ;)

7.

8.

9.

10.

·
foto-ml.pl
18,388 Posts
Super , wątek o Lądku! :) Z pewnością będę śledził Twoje poczynania w tym wątku. Tym bardziej że zapowiada się ciekawie, taki Londyn zapamiętałem z moich wizyt, mglisty, deszczowy, ale niesamowicie klimatyczny mimo swojej ,za przeproszeniem ,brzydoty ;)
Czekam na więcej zdjęć :cheers:

·
Registered
23 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Znudzily mnie juz Canary. Mam tego wiecej, ale wrzuce teraz troche zdjec mojej przyjaciolki wymieszanych z wlasnymi. Przyjaciolka sie zapewne nie obrazi, do tego jej kamera jest cudem na kiju i zdjecia sa z Brick Lane sobotnia pora.

By Mariana:

17.

18.

19.

20.

21.

G

·
Fajne zdjecia, Londyn nie gosci tu czesto.
A co do pogoda, to zawsze jak tam bylem to swiecilo slonce i bylo ladnie ;). Mialem szczescie.

·
Registered
23 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Za chwile wrzuce reszte Canar.

lulek89:
Czuje sie podbudowany :) Mam tylko nadzieje, ze sie nie zanudziles Canarami, mnie osobiscie draznia te panie w garsonkach i panowie w plaszczach burberry, ale na szczescie deszcz byl tak mocny, ze oni wszyscy siedzieli sobie w swoich wiezowcahc.

stevensp:
You should try it yourself, I could hardly feel my fingers after 2h shooting in wind and pouring rain! :D

Tom68
No wlasnie co do pogody to deszcz nie jest tu jakos calkowicie popularny. Np. pazdziernik byl cieply i sloneczny, a wiatr i deszcz pojawily sie w dniu kiedy wyszedlem na zewnatrz z aparatem:D

·
Refurbished_Parka_Boy
4,321 Posts
Coś mi się zdaje że polubię ten wątek. Go on!

1 - 20 of 49 Posts