Skyscraper City Forum banner

Am I deranged?

1 - 15 of 15 Posts

·
Registered
20,850 Posts
Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł, choć nie wspaniały. Ogólnie odniesienie do nocy bardzo trafne i pomysł widać tu mocno. Że tak powiem "Jerzego" ciut mi brak, choć jakże by ulicy odmówić jej funkcji i miejsca "w urban". Zostawiam osiem. Gdyby jezdnia był oświetlona światłem z reflektorów dałbym dziewięć. :)

·
Richelieu znad zapory
7,143 Posts
Prosty i udany bardzo pomysł,a to najważniejsze :) 9/10

·
Registered
27 Posts
Widzę, że dałem najniższą notę jak dotąd, bo tylko lub aż 6. Wybaczcie, ale moim zdaniem takie zdjęcia są dość oklepane. Mam w głowie setki podobnych, ale z żółtymi amerykańskimi liniami. Fakt, jakość jest bardzo dobra, wykonanie tak samo dobre, ale brakuje mi jakiejś akcji. Może dlatego, że podobny widok mam jak wracam zawsze z pracy ;) Poza tym nigdy jakoś nie byłem smakoszem centralnych kadrów.

·
am70
1,961 Posts
Michale, jak dla mnie świetnie. Tak niewiele było trzeba aby tą noc, o którą tu się rozchodzi znaleźć.
10

A drugie Twoje zdjęcie uważam już za mniej udane. Może nie udane a trafione. W normalnej edycji jak najbardziej punktowałbym wysoko a w tej "nocnej" za przeproszeniem:.... do d#&*^% ;):cripes:

1 - 15 of 15 Posts