SkyscraperCity banner

31821 - 31840 of 31840 Posts

·
Registered
3,560 Posts
Miasto Lublin chwali się na FB:
Za niewiele ponad tydzień, 25 maja, rozpocznie się remont ulicy Nałęczowskiej na odcinku od ul. Gnieźnieńskiej do al. Mazowieckiego.

·
Registered
146 Posts
jeszcze pytanko, czy wiadomo coś w sprawie dokończenia węzła na felinie? Chodzi mi dokładnie o ten odcinek zaznaczony na czerwono:
147542
- aktualnie trzeba nieźle kręcić jeśli chce się z obwodnicy zjechać na przykład na Abramowice prywatne czy do Kalinówki.

·
Registered
945 Posts
Myślę, że będzie robiony przy okazji południowej obwodnicy Lublina, czyli nie wiadomo czy w ogóle powstanie ;)

·
Registered
2,066 Posts
🔺 🔺 ktoś może podrzucić jakieś konkrety odnośnie tej drogi? Jaki ma mieć przekrój, jakiś dokładniejszy przebieg (wzdłuż granicy miasta?) i kto będzie inwestorem? Miasto Lublin, powiat, Świdnik?

·
Registered
945 Posts
🔺 🔺 ktoś może podrzucić jakieś konkrety odnośnie tej drogi? Jaki ma mieć przekrój, jakiś dokładniejszy przebieg (wzdłuż granicy miasta?) i kto będzie inwestorem? Miasto Lublin, powiat, Świdnik?
Wpisz w Google "Południowa obwodnica lublina" i będziesz miał wszystkie informacje- dwa warianty przebiegu, przekrój itp. :)

·
Registered
1,952 Posts
Remont przedłużenia Franczaka wygląda na skończony. Pasy namalowane, chodniki kompletne, jednak nadal ruch odbywa się, przynajmniej w teorii, jednokierunkowo. Na rondzie z Dekutowskiego mimo to zdjęto już oznakowanie o tymczasowej organizacji ruchu.

·
Registered
2,057 Posts
Jednokierunkowo, czyli w kierunku do Lublina, czy do Kalinówki?

·
Registered
1 Posts
Wiadomo co z przedłużeniem Dekutowskiego w kierunku Abramowic?
Bo czytałem że miała być wpisana na budżet na rok 2020 ale nic więcej nie moge znaleźć

·
Registered
10 Posts
Czy ktoś wie coś o planach budowy przedłużenia Zana do Nowego Światu oraz tunelu pod torami od ronda sportowców do Nowego Światu? Czy są to realne plany??

·
Registered
404 Posts
Podczas remontu ul. Spadochroniarzy pisałem, że zrobili tajemniczy wjazd w pole. Dzisiaj natomiast zaczęto w tym miejscu robić drogę. Podejrzewam, że będzie to boczny dojazd do nowego kampusu UMCS przy ul. Głębokiej. Na miejscu jest też walec, ale schował się po lewej ;)

31821 - 31840 of 31840 Posts