SkyscraperCity banner

1 - 20 of 8959 Posts

·
Jestem z Miasta...
3,961 Posts
no to jest:) jesli komus dany thread nie pasuje można oczywiscie zamknac.:)
Prośba do Moderatorów o przeniesienie informacji na temat inwestycji mieszkaniowych w Lublinie z wątku: [Lublin] Inwestycje
Nie, niech tamte info pozostana gdzie sa. Po prostu od teraz wszystko co tyczy sie lubleksiej meiszkaniwko bedziemy wrzucali tutaj. Wydaje mi sie, ze tak bedzie lepiej, bo jesli chciec zrobic jak mowisz, jeden z modow bedzie mial przechalapany caly wieczor. Co najmniej jeden:)

·
Jestem z Miasta...
3,961 Posts
Oferta firmy BUDOM INKOB.

No to co jazda z tym koksem.:) Oferta lubelskich developerow z pewnoscia nie powala jakoscia architektury, natomiast chetni na nowe meiszkanko moga przebierac w ofertach. Wiekszosc meiskzan powstaje w dosyc atrakcyjnych lokalizacjach, zwykle jednak oddalonych od centrum. Developrzey stawiaja na ciszej i spokoj w meisjcu zamieszkania. Choc sa oczywsicie wyjatki.
Przeglad meiszkaniwki zaczniemy od firmy Budom Inkob. Przez przypadek znalazlem jeszcze jeden wyzszy budynek meiszkaniowy, choc nie tak ladny jak Sun Hill. Budynek powstanie przy ulicy Rozanej, planowany termin oddania mieszkan to grudzien 2008 dla I etapu i grudzien 2009 dla etapu II. W sumie ma byc 78 mieszkan.

Druga inwestycja tej firmy to budynek meiszkalny przy ulicy Orkana 102. Termin realizacji - grudzien 2007. Projekt obejmuje 44 mieszkania.

Ostatni projekt realizowany przez ta firme to budynek mieszkalny w Turce. 21 mieszkan ma byc oddanych do uzytku w czerwcu 2008 roku.

·
Jestem z Miasta...
3,961 Posts
Turka to takie miejsce gdzie wrony zawracaja, a diabel mowi dobranoc i tak dalej. I straszny balagan w budynkach. Troche bloczkow troche jednorodzinnych. Tam to juz totalna samowolka. Ale faktycznie ostatnimi czasy troche sie tam pobudowalo. Przejezdzam obok prawie co tydzien ale nigdy nie korcilo mnie, zeby tam skrecic:)

·
Jestem z Miasta...
3,961 Posts
Ludzie please entery miedzy zdjecia, bo starsznie sie strona rozjezdza. Mysle, ze CZ obralo sluszna linie idac w mieszkaniowke:) Co prawda architektura zblizona do biurowcow, natomiast jesli wyglad wewnatrz osiedla plus materialy na skarpach i place zabaw beda jak na renderze to wyjdzie calkiem przyzwoite male osiedle. Zreszta jakos nasze inwestycje meiszkaniowe nie specjalnie trafiaja do mnie. To, co robi Orion na Porebie to juz totalna tragedia. No ale przy takim glodzie meiszkan ludzie lykna wszystko.

·
Jestem z Miasta...
3,961 Posts
Wczytujac sie w standard inwestycji Brzozowego Osiedla faktycznie mozna odniesc wrazenie, ze cos drgnelo:) Ale chyba osiedle przy Popieluszki tez jest jakas jaskoleczka zmian:)

·
Registered
171 Posts
Witam!
To ja dorzuce renderki apartamentowca Sun Hill przy Jana Sawy na LSM, ze strony www.nebula.com.pl

Widoczek znany juz z prezentacji w prasie

By night

No cóz, od strony osiedla zwykle bloczysko

Pozdrawiam!

1 - 20 of 8959 Posts