Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 24 Posts

·
Registered
8 Posts
Discussion Starter · #1 ·
W sierpniu 2010r. miałam przyjemność uczestniczyć w Jarmarku Jagiellońskim oraz Karnawale Sztukmistrzów, w Lublinie.
Zapraszam do oglądania zdjęć z dwutygodniowego pobytu (jest ich sporo, dlatego wątek będę, co jakiś czas aktualizować).
Zdjęcia nie dotyczą wyłącznie wydarzeń kulturalnych, prezentują także miasto.

Wspomnienie lata cz. 1

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

·
Let's go digging
7,968 Posts
Witamy w naszym mieście i na forum oczywiście :wave:
To może byc ciekawe, Lublin okiem z zewnątrz a do tego kobiecym. Tylko prośba, dawaj większe zdjęcia bo oglądanie przez klikanie na miniaturki jest nieco niewygodne. Milo powspominać letnią zieloność, kiedy za oknem zima. Pierwszych pięć zdjęć to jest rzecz jasna Muzeum Wsi Lubelskiej, też na Sławinku, dalej rzeczywiście już Botanik

·
Registered
8 Posts
Discussion Starter · #4 ·
O, ale wpadka i to na samym początku :p. Najwyraźniej, przez przypadek, wymieszałam zdjęcia. Dziękuję za sprostowanie.
W ramach pokuty teraz już na pewno zdjęcia ze skansenu ;-).

·
Czechów Południowy
4,156 Posts
Ładnie się zapowiada, dobrze przypomnieć sobie upalne dni po 30 stopni w pracy :lol:, witamy na forum i przyłączam się do prośby o wstawianie zdjęć najlepiej w rozdzielczości 800x600 ;) I czekamy na więcej :)

·
Registered
68,688 Posts
O! Najdalsze z moich ulubionych miast :|. Chętnie sobie przypomnę, odświeżę wrażenia - dawaj, dawaj! :cheers:

·
Registered
635 Posts
Fajne zdjęcia, każdy w swoich wątkach skupia się na mieście (budynkach) a Ty zaczęłaś od natury. Skansen i botanik są o rzut kamieniem ode mnie a ja już 3 lata chyba nie byłem w tych miejscach (pod latarnią najciemniej) i jeszcze jedna prośba, numeruj zdjęcia, wszystkim będzie łatwiej wskazywać i komentować konkretne zdjęcia :)

·
Registered
68,688 Posts
Z drugiej strony - jak tak możesz?!? :| Dawać lato na początku zimy - tęęęęsknięęę ;) (teraz pozostaje tylko płacz i zgrzytanie zębów).

Co Cię Koleżanko wywiało TAK daleko??? - Uczestniczyłaś może aktywnie w jarmarku? Wybacz ciekawość :D. A, mówisz Wielkopolanka - coś bliżej? Jakieś duże miasto? (wiesz - pytania może i wścibskie - ale jak się zdradzisz - będzie pole do nacisku - np. na późniejszą fotorelację z Twojej okolicy itp. - zdjęć kobiecą ręką NIGDY za mało)

·
Registered
8 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Uczestniczyłam biernie ;). Mieszkam w małej miejscowości, niedaleko Pleszewa, więc generalnie nic ciekawego.

62.

63.

64.

65.

66.

67.

68.

69.

70.

71.

72.

73.

74.

75.

76.

77.

78.

79.

80.

81.

82.

83.

84.

85.

86.

·
Registered
8 Posts
Discussion Starter · #16 ·
To była moja druga wizyta w Lublinie.
Najbardziej oczarowało mnie Stare Miasto, szczególnie wieczorem.

87.

88.

89.

90.

91.

92.

93.

94.

95.

96.

97.

98.

99.

100.

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

109.

110.

111.

112.

113.

114.

115.

116.

117.

118.

119.

120.

·
Registered
139 Posts
Ten parking to jest masakra. Jak sobie wyobrazam na tym miejscu wykostkowany plac z ladnie iluminowana duza fontanna to az mi slina cieknie

·
Registered
68,688 Posts
120 zdjęć na stronie :nuts: - w domu NIE spróbuję tego otworzyć (mam 2x wolniejszy internet) i ogląda się mało przyjemnie - tracę rezonans przy 30- stym.

1 - 20 of 24 Posts