SkyscraperCity banner

10021 - 10040 of 10145 Posts

·
Registered
3,213 Posts
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/niby-to-nie-parking-a-jednak,n,1000258047.html

Jak nie eksponaty to remont, wydarzenie, wytłumaczenie zawsze się znajdzie.
Hmmm. Co mówi dyrektor Muzeum:

Dyrektor Muzeum Lubelskiego Katarzyna Mieczkowska przyznaje, że na należącym do instytucji terenie przed Zamkiem parkują samochody obsługujące trwający właśnie remont placówki.

– W normalnych okolicznościach nie pozwalamy parkować w tym miejscu. W tej chwili mamy szczególną sytuację. Obiekt jest zamknięty dla zwiedzających i jest jednym wielkim placem budowy. Ale po zakończeniu prac wrócimy do wcześniejszego stanu rzeczy – zapewnia Mieczkowska
NO NIE W OGÓLE : D

·
Registered
183 Posts
To już wiadomo skąd te samochody pod Zamkiem. Dzieje się po prostu to co w całym Lublinie a zarządzanie jest rodzinne.

·
Registered
546 Posts
Skwer (czyli "nowy darmowy parking") Arcybiskupa Józefa Życińskiego:

"Piękny" wjazd:

"Nowy (DARMOWY) Parking":

"Piękny" wyjazd:

Aż chce się zaśpiewać:

P.S
"Standard jakiego w Lublinie jeszcze nie było"
(tfu!)
"Dziękuję" za taki "standard"!

BONUS:

·
Registered
1,290 Posts
Najśmieszniejsze, że codziennie po kilkanaście razy przejeżdżają przez Racławickie takie auta z napisami Straż Miejska i nie widzą tego albo nie chcą widzieć. Zresztą nie tylko tam.

·
Registered
546 Posts
A to nie jest tak, że SM nie może nic w tym przypadku zrobić bo to nie jest chodnik tylko skwer? Coś w stylu jak przy Okopowej - "to nie jest chodnik, tylko część Placu Kaczyńskiego".
Nie wiem, ja swoje zrobiłem. Zadzwoniłem, zgłosiłem, zgłoszenie przyjęte.
Co Oni (Straż Miejska) z tym zrobią, tego nie wiem.
Wezmę się przejdę tamtędy za 3 godziny, i zobaczę czy to Volvo dalej tam stoi (i czy ma blokadę na kole).

·
Owce
4,486 Posts
Pozostal juz tylko ostatni krok- zaczna parkowac na wjezdzie do saskiego a po jakims czasie moze nawet gdzies z brzegu. "Wejscie jest szerokie spokojnie czlowiek moze przejsc obok samochodu, pieniaczu!! :lol:.

·
Registered
1,290 Posts
Co do miejsc parkingowych to nie wiem czy miał ktoś okazje parkować na parkingu przy Biedronce na Nałęczowskiej po zmianie układu. Poszli tam chyba na ilość i zrobili tak wąskie miejsca, że auto pokroju Tico czy Matiz ledwo się mieści na szerokość, a każde większe od wcześniej wymienionych musi parkować w sumie na dwóch. :)

·
Registered
532 Posts
Mały sukcesik. Dzięki Tobrze, który wrzucał moje zdjęcia na Lublublin oraz zapewne moim apelom na grupie LSMowej wyrzucono auta z rozjechanego trawnika na Sawy przy biedronce. Te same słupki psotawili też dla ochrony tujek przy rondku. czekam teraz na jakies kwitniki uniemożliwiające parkowanie na chodniku przy rondku. Mała rzecz, ale dzisiaj mnie w ten blue mondey ucieszyła. Pewnie zamontują siatkę.

·
Registered
8,260 Posts
W takim razie szacun dla Was. Udowadniacie, że potraficie zdziałać coś więcej niż tylko siedzieć przed ekranem i narzekać na cały świat.

·
Registered
1,917 Posts
U mnie na Domeyki też powbijali takie paliki miedzy myjnią a Żabką po odtworzeniu trawnika (notabene w połowie grudnia xD). Podobno mają je zastąpić jakimiś "małymi formami architektonicznymi".

·
Registered
1,126 Posts
famabud to było działanie spółdzielni/wspólnoty czy miasta?
Na Woronieckiego mam ciężki przypadek pewnej niewiasty która chyba nie odróżnia kostki od trawnika. SM zagląda na osiedle ale dla nich takie parkowanie jest chyba poprawne bo nic z tym nie robią.

10021 - 10040 of 10145 Posts