SkyscraperCity banner

12521 - 12540 of 16773 Posts

·
Registered
Lublin (Poziom IV) Monarchy
1,537 Posts
Myślę że to połączenie może mieć związek z przetargiem na śmiglaki. Świdnik prawdopodobnie będzie dostarczał AW101 i w związku z tym wygeneruje się trochę ruchu. Może nawet części w lukach ta pomarańcza będzie wozić? :D

·
user
23,875 Posts
Discussion Starter #12,526

·
awiacjonnyj
445 Posts
Myślę że to połączenie może mieć związek z przetargiem na śmiglaki. Świdnik prawdopodobnie będzie dostarczał AW101 i w związku z tym wygeneruje się trochę ruchu. Może nawet części w lukach ta pomarańcza będzie wozić? :D

Błagam. Nie tędy droga. Zaraz się okaże, że Lublin ma to połączenie dlatego że ktośtam "orędował" za kontraktami dla Leonardo.

Leonardo generuje ciekawy strumień ruchu, ale ta korporacja w żadnym wypadku sama nie zapelnilaby tego polaczenia (nawet nie wspominam o takich abstrakcjach jak kupowanie bloku miejsc).

Nie piszmy takich rzeczy bo sie zaraz zacznie...

·
Registered
189 Posts
No super! Mi się podobają godziny bo nie pokrywają się z innymi lotami i nie będzie ścisku w terminalu. Jutro np. 6:00 LTN, 6:10 TLV a o 10:20 STN i BOJ. Po dwa loty Non-schengen naraz przy jednej bramce. Znów pójdą w ruch przenośne stanowiska do kontroli paszportowej. Czapki z głów dla zarządu za nowego przewoźnika i trzymamy kciuki za pomyślne negocjacje w sprawie rozbudowy terminala bo jest ona potrzebna szybciej niż się spodziewaliśmy.

Nie znam szczegółów negocjacji z liniami ale wydaje mi się, że U2 w Lublinie to kolejny pstryczek w nos dla FR- zlikwidowali LPL to W6 zaczął tam latać, nie chcieli otwierać nowych kierunków to przyszedł Easy Jet. Ciekawe czy odpuszczą sobie Lublin czy będą walczyć. Póki co zwiększył tylko STN o jedną rotację w tygodniu od W17. Dzięki nowemu przewoźników nie będzie też aż takiej dominacji Wizzair co z perspektywy rozwoju Portu jest też bardzo dobre.

Tak czy inaczej jak to mówił klasyk: YES YES YES! :)

·
Registered
2,247 Posts
Powiem tak, zarząd portu powinien jak najszybciej namalować trzy pasy na dachu terminala i podpisać kontrakt reklamowy z firmą Adidas ;) Bo ta informacja pasuje jak ulał do ich hasła reklamowego: "Impossible is nothing" ;)

12521 - 12540 of 16773 Posts