SkyscraperCity banner

13521 - 13540 of 16544 Posts

·
Registered
Joined
·
122 Posts
Od 3 lat latam na wakacje ze Swidnika (kierunki mniej uczęszczane przez Polaków). W tym roku z przyjaciółmi wybraliśmy się z WAwy z uwagi na grupę i bardzo niskie ceny Wizzaira z WAwy. Jeżeli się utrzyma siatka do lata w przyszłe wakacje lecę z LUZ. Oprócz wakacyjnych wylotów byłem w BCN Majorce teraz Paryż. Bułgarię zostawiam Small Planet cała Europę zachodnią można zrobić ze Swidnika. Trochę trzeba poskładać loty ceny w okolicach 350 - 400L ale im więcej nas będzie latać z LUZ...sami wiecie.
Staram się zarażać kogo mogę do latania z LUZ...może z czasem będzie nas więcej..
Teraz via MXP można złożyć np Barcelonę, Bari , etc.korzystajcie !! Od dzis w EZ jest 25 procentowa znizka na wyloty po 31 stycznia można sobie zlozyc bilet za przyzwoita cenę do wielu ciepłych miejsc.
 

·
Registered
Lublin (Poziom IV) Monarchy
Joined
·
1,207 Posts
easyJet oferuje tranzyty z Mediolanu
Anna Markowska

easyJet ogłosił, że rozszerza swoją platformę połączeń "Worldwide by easyJet" o lotnisko Malpensa w Mediolanie. Oferta zwiększa sieć połączeń przesiadkowych do lotów długodystansowych operowanych przez partnerów programu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami linii easyJet, do siatki połączeń w programie „Worldwide by easyJet” dołączyło kolejne lotnisko - Malpensa w Mediolanie. Oznacza to, że w połączeniu z istniejącymi połączeniami oferowanymi przez London Gatwick, jedna trzecia lotów easyJet - i ponad 24 miliony pasażerów - będzie mogła łączyć się z lotami easyJet przez Mediolan do lotów długodystansowych, z udziałem partnerów linii lotniczych WestJet i Norwegian. Do programu dołączył także włoski Neos. Partnerzy programu oferują połączenia z Mediolanu do wielu destynacji w Afryce, Azji, USA i na Karaibach.

- Włączenie lotniska Malpensa w Mediolanie to kolejny krok w rozwijaniu sieci "Worldwide by easyJet" i możliwość wzbogacenia oferty o jeszcze więcej połączeń. Dzięki naszym partnerom Neos i Norwegian będziemy mogli uzyskać dostęp do znaczącego segmentu rynku pasażerskiego w całej Europie, bez uszczerbku dla naszego modelu operacyjnego i punktualności. Nie poprzestajemy na tym. Wciąż koncentrujemy się na uruchamianiu większej liczby linii lotniczych i dodawaniu połączeń i kolejnych portów lotniczych – skomentował Andrew Middleton, dyrektor ds. dochodów konsumenckich w easyJet.

Na początku 2018 roku brytyjski przewoźnik zamierza zaangażować w projekt „Worldwide by easyJet” kolejne linie lotnicze. Już teraz podkreśla, że prowadzi zaawansowane rozmowy między innymi z dalekowschodnimi partnerami."Worldwide by easyJet" jest pierwszą globalną usługą połączeń lotniczych świadczoną przez europejską linię tanich linii lotniczych. Uruchomiono go we wrześniu 2017 roku.
easyjet,oferuje,tranzyty,z,mediolanu
 

·
Registered
Joined
·
1,315 Posts
Irlandzka strona statystyczna w końcu uaktualniła dane. LF dla Dublina wyniósł: lipiec - 97,9%, sierpień - 96,8%, wrzesień - 94,6%. Dodatkowo Doncaster październikowy - 93,8%. Listopadowe: Luton - 91,1%, Stansted - 88,4%, Liverpool - 79,4%. Liverpool poza wakacjami słabo.
 

·
Moderator
Joined
·
17,764 Posts
Irlandzka strona statystyczna w końcu uaktualniła dane. LF dla Dublina wyniósł: lipiec - 97,9%, sierpień - 96,8%, wrzesień - 94,6%. Dodatkowo Doncaster październikowy - 93,8%. Listopadowe: Luton - 91,1%, Stansted - 88,4%, Liverpool - 79,4%. Liverpool poza wakacjami słabo.
podrzucisz link, gdzie to można sobie sprawdzać?
 

·
Registered
Joined
·
467 Posts
Z tego co pamietam, poczatkowo zmiany w rozkladzie i rezygnacja z bazy mialo byc od 20-ego czerwca. Czy jesli zmiana z/do Luton jest od 20-ego maja moze to oznaczac zmiany w reszcie siatki polaczen o miesiac wczesniej? Zastanawia mnie czy po prostu niektore loty beda skasowane juz wczesniej.
 

·
Registered
Joined
·
105 Posts

·
It is very important
Joined
·
1,444 Posts
To ma być na jednym bilecie? Sprawdzałem na easyjet.com i jest dostępny tylko Mediolan. Może ktoś nieco rozjaśnić sytuację? :)
Jak na razie z Polski dostępny jest Kraków, bo wcześniej U2 oferowało "world wide" przez LGW. Dla innych portów z przesiadką w MXP dostępne destynacje będą w systemie po nowym roku. Trochę cierpliwości. ;)

Proszę sprawdzać tu: https://worldwide.easyjet.com/
 

·
Lubelskie
Joined
·
698 Posts

·
Registered
Joined
·
122 Posts
No i mamy zamówienie na Promocję walorów gospodarczych oraz turystycznych Województwa Lubelskiego z wykorzystaniem nośników elektronicznych linii lotniczych oraz promocja na terenie portów lotniczych :)

https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85&p1=szczegoly&p2=54900
Moja uwagę zwrócił zapis
" i co najmniej jednym portem lotniczym poza Europą " .dobrze to wróży TLV przynajmniej do końca w18.
Czy różni się czymś od ubiegłorocznego SIWZ?
 
13521 - 13540 of 16544 Posts
Top