SkyscraperCity banner

16761 - 16780 of 16816 Posts

·
Ambasador Lublina
3,627 Posts
mam nadzieję że pozostanie 5 40 wylot bo 6 00 eliminuje kilka europejskich tras w tym NCE.Pani w call center powiedziała mi że mogę wykorzystać przez rok, ale nie wie czy w kwietniu loty do WAW wroca, zresztą nikt tego nie wie.
Jak psu buda się należy pełny zwrot pieniędzy, a nie żadne wykorzystanie w ciągu roku.

Swoją drogą, mam bilet do Lublina z Nowego Jorku na lipiec. Rozumiem że te godziny itp to raczej można sobie wsadzić gdzieś, jak kupiłem bilet w styczniu? Bo wtedy było po starym rozkładzie?

·
Registered
83 Posts
Jak psu buda się należy pełny zwrot pieniędzy, a nie żadne wykorzystanie w ciągu roku.

Swoją drogą, mam bilet do Lublina z Nowego Jorku na lipiec. Rozumiem że te godziny itp to raczej można sobie wsadzić gdzieś, jak kupiłem bilet w styczniu? Bo wtedy było po starym rozkładzie?
Tylko Piotr pisał, że chciał zmienić na najbliższy dostępny a nie chciał zwrotu. Kto wie jak bd wyglądał rozkład jak nawet teraz jest stary wrzucony co jest delikatnie mówiąc niepoważne bo wiadomo, że nic z tego nie będzie. W wakacje zapewne stwierdzą, że lepszy będzie dolot na 6, żeby się łapać na wakacyjną europę o 7 i zostawią nocny rejs więc pewnie czeka cię wylot bezpośrednio z WAW:)

·
Registered
827 Posts
Pierwsze przymiarki na kwiecień od Wizza

LTN - 4x poniedziałki, środy, piątki, niedziele
EIN - 1x soboty
TRF - 1x piątki
DSA póki co bez zmian

Myślę, że na duży plus fakt, że nie odkładają niczego na maj, albo na czerwiec jak na wielu lotniskach po publikacji rozkładu. To znaczy, że jakaś sprzedaż jest i jak sytuacja się unormuje, raczej szybko zobaczymy te kierunki z powrotem (oby).

·
Registered
827 Posts
Trasa do Doncaster/ Sheffield przesunięta na połowę maja. Z rozkładu wynika, że po prostu całą bazę przesuwają na maj więc i połączenia min. do Poznania, Koszyc, Faro itd.

Luton przycięty do jednego lotu w tygodniu do końca marca.

EDIT: LOT wrzucił rozkład letni i planują latać 4 razy w tygodniu z Lublina do Warszawy

WAW-LUZ 22:55 - 23:40 (1-3-5-7)
LUZ-WAW 5:35 - 6:25 (12-4-6-)

·
Registered
136 Posts
Trasa do Doncaster/ Sheffield przesunięta na połowę maja. Z rozkładu wynika, że po prostu całą bazę przesuwają na maj więc i połączenia min. do Poznania, Koszyc, Faro itd.

EDIT: LOT wrzucił rozkład letni i planują latać 4 razy w tygodniu z Lublina do Warszawy

Od czerwca nawet 6 razy w tygodniu...mam nadzieje ze tak zostanie

·
Registered
827 Posts
Przesiadki też wyglądają już lepiej nawet przy tych czterech lotach, ponieważ np. w dni, gdy jest tylko jeden lot dziennie do np. AMS jest on skorelowany tak, żeby zawsze w tą jedną stronę można było polecieć z szybką przesiadką, a nie czekać pół dnia w Warszawie, co nie ma sensu.

Z krajówek aktualnie szybka przesiadka możliwa tylko do Szczecina, reszta tras niestety z długim czasem oczekiwania. Mam nadzieję, że pojawi się na wakacje chociaż bezpośredni Gdańsk...

·
Registered
827 Posts
Skoro mowa o LTN... Są załadowane 4 loty tygodniowo między 29.03, a 11.04, potem ponownie redukcja do 1 lotu w tygodniu aż do 14.05 (loty w piątki)

TRF ma załadowane 3 loty w okresie świąt wielkanocnych (w piątki), potem przerwa co najmniej do początku maja.

·
Registered
209 Posts
gdzie rozkład? w jakie konkretne dni będą latały? a nie metodą prób i błędów mam wprowadzać daty ....a mooożeee się uda a moooże nie."Do kitu,do bani" jak to mówił Franek Dolas.Ma być przejrzyście na maxa tak by nawet dziecko mogło spokojnie grafikę odczytać.Oddajcie rozkład ten co był w poprzedniej wersji np:.Warszawa 1,2,3,4,5,6,7 od 30.03 do 31.12 i godzina wylotu/przylotu.To nie jest trudne do zrobienia i bardziej czytelne niż to coś co jest teraz

·
Registered
11,865 Posts
16761 - 16780 of 16816 Posts