SkyscraperCity banner

661 - 680 of 708 Posts

·
Registered
86 Posts
Czy to jest końcowy zakres inwestycji na Poniatowskiego? Ktoś wie? Bo jeśli tak to szkoda że nie dociągną do wiaduktu tych kilkudziesięciu metrów.
198920

·
CARburator
465 Posts
Tak było oznaczone pomarańczową farbą przed rozpoczęciem remontu. Przystanek na Popiełuszki przy szkole też koniec zakresu metr przed końcem zatoki.

·
Registered
419 Posts
A w drugą stronę ul. Popiełuszki zakres jest do skrzyżowania z bursą. Skrzyżowania nie ruszą :)

·
Registered
552 Posts
Z racji tego, że nikt nie wrzuca zdjęć to w ramach czynu społecznego parę zdjęć z odcinka między Łopacińskiego z Lipową. Akurat byłem na poczcie, robione telefonem także przepraszam za jakość.

1. Zacznijmy może od rzeczy teraz najważniejszej - tabliczki z racji UE. Lipowa, przy Astorii.

2. Skrzyżowanie Racławickich z Długosza

3. Kierunek: Krakowskie Przedmieście. Przy okazji widać powód takiego remontu - elementy do budowanej instalacji burzowej oraz DRZEWA PRZYGOTOWANE DO WYCINKI!! - przepraszam musiałem to napisać. To autentyk z pewnej rozmowy na facebooku z aktywistą :p tak ponoć oznacza się drzewa do wycinki...

4.

5.

6.

7.

8. Parę ujęć od Łopacińskiego w kierunku Lipowej:

9.

10. Jak widać główny szpaler będzie wycięty ;)

11. No i na koniec prace na skrzyżowanie Racławickie/Lipowa/Krakowskie Przedmieście

Takie lużne moje przemyślenia.

1) Szpaler drzew zostaje, może ślepy byłem ale nie zauważyłem na odcinku Łopacińskiego-Lipowa ani jednego niezabezpieczonego drzewa.
2) kierowcy jeżdżą na pamięć i wpieprzają się w Racławickie

·
Registered
1,721 Posts

Jest jeszcze druga taka tablica przy Lipowej od strony Chopina.
Czy są jakieś regulacje odnośnie wielkości tych tablic?

·
Registered
8,318 Posts

Jest jeszcze druga taka tablica przy Lipowej od strony Chopina.
Czy są jakieś regulacje odnośnie wielkości tych tablic?
Co?!

Kiedyś to nawet była komisja, której zadaniem było jeżdżenie po Polsce i sprawdzanie, czy format i lokalizacja takich tablic jest prawidłowa.

Chciałbym mieć taką fuchę!

·
Registered
1,988 Posts
Po sfinalizowaniu inwestycji unijnej, tablica zostaje zazwyczaj wymieniona na mniejszą.

·
Registered
552 Posts
Konferencja w sprawie drzew na Lipowej:

- 1 drzewo poleci. Chodzi o drzewo na łuku przy starym gimnazjum (teraz to liceum). Ma być tam przejście dla pieszych i będzie zasłaniać widoczność. Drzewo jest częściowo wyschnięte. Jednakże mogą to drzewo zachować, ale chodzi bezpieczeństwo. Są w stanie je ochronić, ale stwarza zagrożenie.

- W sumie do przesadzenie jest 8 drzew, z czego 4 już zrobiono wtedy w nocy

- Drzewo Krzysztof zostaje Zmieniony przebieg buspasu, wyjazd z Ofiar Katyna będzie ostrzejszy, tak samo jak na sądowej. Zgody na zmniejszenie skrajni drogowej też dostali i z tego korzystają

661 - 680 of 708 Posts