SkyscraperCity banner

2381 - 2400 of 2404 Posts

·
Registered
1,015 Posts
^^ Potwierdzam. Też szukałem połączeń z przesiadką i mimo, że dało się ręcznie skleić takie połączenie, to system go nie pokazywał.

·
Registered
118 Posts
Nie wiem z czego to wynika, ale jeśli wybrać loty wieloodcinkowe i wylot z ZG a powrót do Wrocka czy POZ to wtedy takie połączenie jest, jednak przy wylocie i powrocie do ZG już nie.

·
Registered
118 Posts
Wówczas jest po prostu dłuższy postój w Wawie. Chodzi o to, że jakby nie wymyślić sobie takich lotów, to nie wchodzą do systemu jeśli start i koniec jest w ZG, a wchodzą, gdy tylko albo start albo powrót jest w ZG. A to świadczy, że musi być jakiś błąd.

·
Registered
170 Posts
Taki, że jak życie ustawia ile tak naprawdę lotnisk powinno być PL. TO w Babimoście to sztuczny kosztowny twór jak wiele innych

·
Registered
5,793 Posts
A jak się mają loty do/z IEG tzn czy nadal jest sporo pasażerów przesiadkowych po zmianie godzin (te są już mało "przesiadkowe") oraz jak mają się loty "odwrotne" tzn poranny przylot do IEG i wieczorny powrót do WAW, ktoś ma może informacje?

·
Registered
6,845 Posts
Ja mogę podać tylko wrażenia ze swojego lotu - niedzielny wieczorny (21:20 z IEG), wypełnienie ok. 40% (trochę mniej niż połowa), odniosłem wrażenie, że oprócz mnie na przesiadkę poszły jeszcze 2 osoby.

·
Registered
4,020 Posts

·
Registered
118 Posts
Plany PLK na lata 2021-2027 z datą realizacji do 2040. Prawdopodobnie kolejność na liście ma znaczenie, na trzecim miejscu coś powiązane z lotniskiem.

Tylko co to konkretnie ma być? Jeśli zawijas i przelotowa stacja przy lotnisku to ok, ale jak ślepy tor od stacji Babimost do lotniska... to dupa.

·
Registered
6,845 Posts
Szkoda pieniędzy na to, już lepiej wyremontować i zelektryfikować linię do Żar/Węglińca. A już pomijanie stacji Babimost, żeby przejechać przez Babimost lotnisko, to by było działanie na szkodę regionalnej kolei w województwie.

2381 - 2400 of 2404 Posts