SkyscraperCity banner

2381 - 2397 of 2397 Posts

·
Registered
Joined
·
1,015 Posts
^^ Potwierdzam. Też szukałem połączeń z przesiadką i mimo, że dało się ręcznie skleić takie połączenie, to system go nie pokazywał.
 

·
Registered
Joined
·
100 Posts
Nie wiem z czego to wynika, ale jeśli wybrać loty wieloodcinkowe i wylot z ZG a powrót do Wrocka czy POZ to wtedy takie połączenie jest, jednak przy wylocie i powrocie do ZG już nie.
 

·
Registered
Joined
·
100 Posts
Wówczas jest po prostu dłuższy postój w Wawie. Chodzi o to, że jakby nie wymyślić sobie takich lotów, to nie wchodzą do systemu jeśli start i koniec jest w ZG, a wchodzą, gdy tylko albo start albo powrót jest w ZG. A to świadczy, że musi być jakiś błąd.
 

·
Registered
Joined
·
167 Posts
Taki, że jak życie ustawia ile tak naprawdę lotnisk powinno być PL. TO w Babimoście to sztuczny kosztowny twór jak wiele innych
 

·
Registered
Joined
·
5,782 Posts
A jak się mają loty do/z IEG tzn czy nadal jest sporo pasażerów przesiadkowych po zmianie godzin (te są już mało "przesiadkowe") oraz jak mają się loty "odwrotne" tzn poranny przylot do IEG i wieczorny powrót do WAW, ktoś ma może informacje?
 

·
Registered
Joined
·
6,788 Posts
Ja mogę podać tylko wrażenia ze swojego lotu - niedzielny wieczorny (21:20 z IEG), wypełnienie ok. 40% (trochę mniej niż połowa), odniosłem wrażenie, że oprócz mnie na przesiadkę poszły jeszcze 2 osoby.
 

·
Banned
Joined
·
2,563 Posts
Jak tam ruch lotniczy w ZIelonej Górze po objawieniu koronawirusa? Może teraz ludzie się przesiądą z autobusów na samoloty?
 
2381 - 2397 of 2397 Posts
Top