Skyscraper City Forum banner
1 - 19 of 19 Posts

·
d. marian1989
2,245 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Najpierw cmentarz Łyczakowski

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Cmentarz Orląt lwowskich

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13. ;)

14.Pozostałości po zamku Kazimierza Wlk

Widoki z kopca Unii Lubelskiej

15.

16.

17.

18.

19. Kamień Jana III Sobieskiego

Stare miasto

20.

21.

22.

23.

c.d.n.

·
Registered
203 Posts
Można zmniejszać programem np. IrfanViev. Ale przy dużej liczbie zdjęć jest to robota chałupnicza. Są też programy w których zmienisz rozmiar wielu zdjęć na raz np. JPEG Resampler.

·
d. marian1989
2,245 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Dzięki za pomoc, postaram się coś z tym zrobić.

hmmm, generalnie, to myślałem, że jest gorzej. W wielu miejscach niczym nie różni się od średniej polskiej.
Z remontami jest jednak problem. Odnowiono część rynku (w ubiegłym roku, szkoda, że nie cały), część ratusza i kilka uliczek. Z remontami kamienic jest bardzo średnio. Oprócz tych na rynku pozostałe wyglądają na nieruszone, a jeżeli już, to jedynie elewacja. Jednakże kamienice we Lwowie jakoś inaczej się starzeją od tych w Warszawie, czy Krakowie. U nas nieremontowane kamienice mają przeważnie kolor szmaty, a tam widać oryginalną barwę, mimo, że nie były remontowane najpewniej od co najmniej 60 lat. Nie wiem z czego to wygląda, może jest tam czystsze powietrze?

Miasto robi na prawdę dobre wrażenie. W sumie, gdyby nie cyrylica, to czułbym się tam tak jak w Krakowie. Warto tam pojechać :).

·
d. marian1989
2,245 Posts
Discussion Starter · #11 · (Edited)
No to lecę dalej (może być taki format?):

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35. ani w lewo, ani w prawo, ani prosto, bo zastawione ;)

36.

37.

38.

I to by było na tyle. Mam nadzieję, że się podobało.

·
Registered
3,149 Posts
Czemu te twoje zdjęcia są takie jakieś, szare?? Wyglądają jakbyś je robił aparatem na film, a potem skanował. A Lwów jest piękny....

1 - 19 of 19 Posts