SkyscraperCity banner
1 - 20 of 50 Posts

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Новий масив в районі вулиць Симоненка-24 Серпня на даний момент складається з двох будинків від "Цитаделі", ЖК "Новий Станіслав" від Вамбуду та кількох будинків від Ярковиці

Гіфка будівнитва з червня 2005-липня 2009

На картах Гугл

ЖК від "Цитаделі"
Один будинок вже зданий

Симетрично будується такий самий, фото 15.11.2010

Далі вже здані два будинка від "Ярковиці"

Далі будується ще один комплекс від "Ярковиці" (коли вони вже почнуть їх називати якось)

Панорамка

Трішки далі й "Новий Станіслав"

І вже біля дороги ще один будинок від "Ярковиці"

І панорама на те все

·
Registered
149 Posts
Дуже приємно і весело виглядає.Ще б побільше дерев біля будинків і літом буде казка!

·
Banned
29,118 Posts
Нормальний мікрорайон. Це, я так розумію, ще не все, лише початок?

·
Banned
5,950 Posts
Просто якісь гейські кольори. Під дит-садочок підійде, але для житлових домів, я думаю це перебір.

·
Архітек&
230 Posts
шо таке гейські кольори?
ти мабуть і веселку не любиш бо вона символ гомосєків?вона нее винна шо люди дурні)
мені подобається такий штрих, можливо це б краще дивилось якби будівлся була біла, ну і кольори чуток інакші.а загалом сподобалось

·
Banned
5,950 Posts
Я з тобою згідний. Як би будинок був білим і смужки теж білими то виглядало би супер :)

·
Registered
5,544 Posts
Охохо
У нас майже усе що будують,має білий колір.
Я навпаки за "гейство"

·
Banned
3,492 Posts
ничё, стены начнут утеплять - замажут и будет красиво...

·
Banned
5,950 Posts
- хахаха, ти не повіриш, я тільки що хотів запостити таку саму картинку :) Перший Івано-Франківський клуб геїв-націоналістів в дії!

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #17 · (Edited)
Недавні знімки

З кожним моїм візитом туди кількість супутників та інших наростів збільшується:eek:hno:

І нащо було малювати торцеву стіну будинку справа якщо зараз впритул почали зводити наступну чергу

Панорама для оцінки масштабів, зліва "Новий Станіслав"

А прикольно труби автономного опалення виходять на балкони верхніх чотирьох поверхів

Новий Ярковичний будинок
Кольори не подобаються, імхо

І фото на те все з Вовчинецькіх гір

·
_VART_
6,143 Posts
Discussion Starter · #18 ·
І нащо було малювати торцеву стіну будинку справа якщо зараз впритул почали зводити наступну чергу

Замітив на своїй старій панорамі, там виявляється хата була яку вони знесли, але цікавіше інше там вже почали були зводити новий будинок який теж прийшлось знести і це разом зі всіма фундаментами, то певно плювались))

·
Registered
3,203 Posts
Замітив на своїй старій панорамі, там виявляється хата була яку вони знесли, але цікавіше інше там вже почали були зводити новий будинок який теж прийшлось знести і це разом зі всіма фундаментами, то певно плювались))

Мабуть планів добудови ще декількох під"їздів на той час не було , тому ту стіну і утеплили.Взагалі райончик виходить масштабний, спеціально їхав на нього подивитись, одне що різні забудовники і кожен виходив з свого проекта і трохи перемудрували з формами будинків ( ізвиваються самими причудливими варіантами)

1 - 20 of 50 Posts