Skyscraper City Forum banner

:D

1 - 13 of 13 Posts

·
Ordnung muss sein
162 Posts
Discussion Starter · #10 ·
^^ nie do końca kumam?
co do zdjęcia, zrobiłem je 2 lata temu w Dublinie i to starą cyfrówką Nikona, ale że coś mi się w niej podoba postanowiłem zdjęcie dodać na urbana, żeby po prostu posłuchać co o niej myślicie. A z tym maj nejm...chciałem, żeby było trochę tandetnie, a z drugiej strony oddać klimat miasta zdominowanego przez Polaków. Więc co do tytułu to chodzi o spolszczony Dublin, kto był, ten wie! Więc po co ten pseudo angielski w komentarzach? :bash:

·
Registered
20,850 Posts
^^Why so syrjes? :D

Chyba nikt nie miał na myśli Ciebie. To samo tak wyszło. Mówię za siebie i Krzycha (jeśli wolno). Tym bardziej, że obaj nadajemy znad oceanu, a nie Bałtyku, więc śmiejemy się z samych siebie również :D

Probabli nobady nie miał on thing you. It wyszło like this alone. Aj **** for me and Kris (if slowly). Tym more, that eBay nadajemy above ołszyn, not the Bałtica, so łi śmiejemy się with alone myself as well. :D

So, withaut nerws.

A po starej dublińskiej znajomości, zachęcam Cię do publikowania zdjęć z Dublina, bo jest wiele smaczków do pokazania. ;)

Pewnie znasz, świąteczna "pieśń" każdego Irlandczyka. Mi osobiście kojarzy się z "tym" czym każdy klub i dyskoteka katuje o 2am na zamknięcie. :)

Przy okazji, bajdełej nawiązanie to USA, so best regards to Krzycho! :D

·
Ordnung muss sein
162 Posts
Discussion Starter · #13 ·
No Dublin był akurat tylko weekendowym wypadem. Jest sporo ciekawych miejsc, które można pokazać. Szczególnie teraz, kiedy jest taki kontrast kryzysu z wcześniejszymi latami świetności Irlandii.
Chętnie się skupiam na Anglii teraz, szczególnie na miejscach multi-kulti :D

1 - 13 of 13 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.