SkyscraperCity Forum banner

[Malezja] Azjatycki Tygrys

8710 Views 93 Replies 7 Participants Last post by  michuu
Chciałbym z Wami podzielić się zdjęciami z wyjazdu do Malezji, który się odbył od 12.09.2019 do 01.10.2019 roku.

Odwiedziłem:

- Kuala Lumpur
- Cameron Highland
- Pinang
- Perhentian Islands
- Langkawi Island
- Kuala Lumpur
  • Like
Reactions: mateusz.el
1 - 5 of 5 Posts
Fajny wypad, miło powspominać! Będę tu zaglądał :)
Jak byłem jakieś 10 lat temu 3 razy w KL odnosiłem wrażenie, że był spory smog. Na Twoich fotkach tego nie widać?!

Inna sprawa, skajów w okolicy PT przybyło.

Byliście też w niższej części miasta? Pamiętam gdzieś w centrum imprezową ulicę, gdzie zapraszali mnie miejscowi i kończyliśmy ok. 4 nad ranem. :) Oj działo się! Jak na muzułmański kraj młódki w klubie były skąpo odziane, prawie jak w Bangkoku! Trzeba przyznać, że jak na muzułmański kraj mają bardzo liberalne podejście.
Urzekła mnie ta historia. Daruj sobie komentarze w takim stylu! :eek:hno:
Czyta się to jak wyznania obślinionego 14-latka który pierwszy raz w zyciu zobaczyl "cycki". Litości. :picard:
Oh, China Town rośnie, a obiadkiem narobiłeś mi smaka. :)
Jechałem swego czasu takim autokarem z KL do JB. Komfort, jakiego nigdy wcześniej i nigdy później jadąc PKS-em w wielu krajach nigdy nie zaznałem. Do tego niesamowity system rozrywki pokładowej, jakiej wiele linii lotniczych mogłoby pozazdrościć! :) Po prostu Business Class!
129. Generalnie bardzo fajny autokar z 3 siedzeniami na jednym poziomie, co daje większy komfort podróży.
1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.