SkyscraperCity banner
1 - 7 of 7 Posts

·
Registered
7,675 Posts
Oj, koleżanka to świeżynka na forum. Troszkę szkolenia w postowaniu fotek, jakiś opis i będzie fajnie. Byłem w KL 3 razy i chętnie pooglądam ciekawe ujęcia. Pozdr. i witamy na forum.

·
Registered
6 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Oj, koleżanka to świeżynka na forum. Troszkę szkolenia w postowaniu fotek, jakiś opis i będzie fajnie. Byłem w KL 3 razy i chętnie pooglądam ciekawe ujęcia. Pozdr. i witamy na forum.
chętnie przejdę ekspresowe szkolenie ;-) Opisu nie chciałam dublować... czy chodzi Ci o opis do zdjęć? Poza opisem coś jeszcze do poprawki? :)

EDIT: ps. i skąd wiedziałeś, że koleżanka? :D

·
xxxx
189 Posts
KL swietnie wygląda na zdjęciach ale atmosfera i zycie w miecie nie ma szans sie ruwnac z Singaporem. Nistety jak tam bylem to jeszcze budowali Petronas towers:(

·
Registered
1,081 Posts
Świetne miejsca, już były też w innym wątku na forum po pamiętam że coś takiego też już oglądałem. A swoją drogą fajnie jak by podobny rozmach zawitał i do Polski.

·
hipp-E
11,131 Posts
Z Kuala Lumpur najbardziej utkwiła mi w pamięci magiczna urbanistyka. Nie wiem o co chodzi w tym mieście, ale jeżdżąc taksówką miałem wrażenie, że ciągle jestem w tym samym miejscu. Charakterystyczne obiekty przesuwały się raz w prawo, raz w lewo, ale zawsze były gdzieś obok. Mimo to nigdy nie potrafiłem sam trafić do hotelu.

1 - 7 of 7 Posts