SkyscraperCity banner

221 - 240 of 256 Posts

·
Registered
Joined
·
416 Posts
ورزشگاه 25 هزار نفری امام رضا (ع) به طور رسمی افتتاح شد

استادیوم 25 هزار نفری امام رضا(ع) با حضور تولیت آستان قدس رضوی و وزیر ورزش در مشهد افتتاح شد.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، ، ورزشگاه مدرن و پیشرفته امام رضا (ع) که از چند سال پیش با بودجه تولیت آستان قدس رضوی در حال ساخت بود، پس از چند سال بالاخره امشب با حضور حجت*الاسلام رییسی، تولیت آستان قدس رضوی، وزیر ورزش و جوانان، استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، دبیر فدراسیون کشتی و نمایندگانی از فوتبال خراسان به صورت رسمی افتتاح شد.

در این مراسم از سنگ یادبود بنای ورزشگاه 25 هزار نفری امام رضا (ع) رونمایی شد.

در خصوص تعداد صندلی*های این ورزشگاه نیز عنوان شد که پیش از این استادیوم 30 هزار نفری در نظر گرفته شده بود ولی برای تسهیل در رفت و آمد و حضور تماشاچیان تعدادی از صندلی*ها کاسته و به 25 هزار نفر تغییر کرد.

ورزشگاه امام رضا مجهزترین ورزشگاه کشور است که تمام هزینه*های آن را تولیت آستان قدس رضوی تامین کرده است. در زیر طبقات این ورزشگاه، سالن*های چند منظوره*ای طراحی شده که ورزشکاران رشته*های مختلف می*توانند از آن استفاده کنند.

ورزشگاه امام رضا (ع) اولین ورزشگاه مسقف ایران است. البته هنوز نیمکت مربوط به کادرفنی و بازیکنان ذخیره در این ورزشگاه تعبیه نشده است. در کنار استادیوم امام رضا(ع) که دارای درجه A+ است پارکینگ 6 طبقه با ظرفیت 1200 ماشین نیز در نظر گرفته شده است.

همچنین محمدرضا مهاجری، مجتبی روشنگر و مجتبی سرآسیابی از باشگاه پدیده و محمدرضا عباسی، اکبر میثاقیان و حسین بادامکی از باشگاه سیاه*جامگان و خداداد عزیزی اسطوره فوتبال مشهد، امیر توکلیان کشتی گیر خراسانی نیز در این مراسم شرکت کردند.
 

·
Registered
Joined
·
562 Posts
چه افتتاح سوت و کوری حداقل با یک مسابقه فوتبال مهم باشگاهی یا ملی میتونستند افتتاح کنند
مثل شب شام غریبان میمونه فقط سینه زنیش کم بوده
 

·
Registered
Joined
·
642 Posts
چه افتتاح سوت و کوری حداقل با یک مسابقه فوتبال مهم باشگاهی یا ملی میتونستند افتتاح کنند
مثل شب شام غریبان میمونه فقط سینه زنیش کم بوده
In tori behtare.
Agar sar o sedash bisthar bood, har siasatmadri mikhast ba khodesho fak o famil o rafigh o sharik o... bian aks begiran began masalan "man" varzeshgaho sakhtam.
 

·
Registered
Joined
·
562 Posts

این استادیوم مانند میدان ارابه رانی تو فیلم بن هوره فاصله از زیر ساعت تا اول زمین جمن یه چیزی حدود دویست سی سد متره احتیاج به تلسکوپ داره
در ًضمن این استادیوم نو ساز نیست نو سازی شده از اولش یک ورزشگاه معمولی و بسیار بد قواره بوده الان هم مثل یک عروس شل وکور میمونه که بزکش کرده باشند از نظر مهندسی ساخت استادیم ورزشی هیچ ارزشی نداره فقط چمنش خوبه با سقف ونور پردازیش
 

·
Registered
Joined
·
562 Posts
سقف این استادیوم عالی چمنش عالی البته ظاهرا صندلی ها که مثل بقیه استادیوم های 15000 ایران میمونه پیست تارتانش هم ظاهرا خیلی بهتر از استادیوم های دیگه است .ولی خدا وکیلی مجانی هم بلیط بدن کسی زیر ساعت این استادیوم برای تماشای حتی دو و میدانی هم میشینه و تماشا کنه.دیزاین این استادیوم ازاول اشتباه بوده .
 

·
Registered
Joined
·
562 Posts
خدایی منم قبول دارم که استادیوم امام رضا رو بی خودی بزرگش کردن ....من از روی نقشه هوایی و با محاسبات ریاضی فاصله بین تماشاگر های پشت دروازه تا زمین رو حساب کردم که یه چیزی حدود 59 متر بود....بله 59 متر...یعنی از دو سمت روی هم رفته 118 متر فضای خالی هست یعنی به اندازه یه زمین فوتبال دیگه....در صورتی که استاندارد فیفا برای یک استادیوم 6 متره... و در ضمن یه اشکال دیگه که به این استادیوم وارده اینه که این استادیوم نقاط کوری رو داره که اگه تماشاگر ها اونجا بشینن به هیچ عنوان نمیتونن زمین رو درست ببینن
این پست دوستمون آقای مهران زرگریه در 24 ماه می 2015البته ایشان از پشت دروازه تا جایگاه تماشاچیان اشاره کرده بودند ولی من اگر توجه به عرضم کرده باشید از زیر تابلو تلوزیونی یا به اصطلاح زیر ساعت منظورم بود
 

·
Registered
Joined
·
14,924 Posts
Discussion Starter · #238 · (Edited)
221 - 240 of 256 Posts
Top