SkyscraperCity Forum banner

Wartość spółki:

1 - 20 of 21 Posts

·
Registered
Joined
·
3,268 Posts
sojuz, Ty masz specyficzne podejście do fotografii, zostaw komcia xD ;)
Nie wiem, co sądzić o Twoim zdjęciu. Czasem wydaje mi się, że coś w nim jest, innym razem mam wrażenie, że to jałowe poszukiwanie, błądzenie po manowcach. Z jednej strony podoba mi się to eksperymentowanie i poszukiwanie własnej drogi, z drugiej strony mam wrażenie nadmiaru skupiania się na sprawach nieistotnych (eksperymetowanie z kadrowaniem, z formą, a w zasadzie to nawet nie eksperymetowanie, ale odkrywanie Ameryki, która już dawno została odkryta), a z drugiej strony brak mi jakiegoś osobistego filtru, będącego rezultatem własnych, autentycznych przeżyć, a nie tylko naśladowania i silenia się na wybicie. Plus za dążenie, minus za brak... głębi? Nie wiem. Czuję sympatię do tego zdjęcia, ale pozostaje niesprecyzowany niedosyt. :lol:
 

·
Registered
Joined
·
20,019 Posts
Mi się nie podoba sam pomysł. W tytule "co." rozumiem to jako jednoznaczną insynuację. Czy te kobiety wiedzą, że są "w internecie"? Wydaje mi się, że nie. Wydaje mi się, że miałeś aparat na szyi i po prostu tak im "chlapnąłeś" zdjęcie. Kadr wyszedł jaki wyszedł, wszystko jest dziełem przypadku. Martwi mnie ponownie tytuł i fakt oceny tych ludzi, a raczej ich stylu i ubioru. Jeśli się mylę, wybacz. Pozamiatam posta i przeproszę.
 

·
Registered
Joined
·
8,887 Posts
Ta fotka na konkurs sie raczej nie nadaje, ale smieszna jest:) Matka ewidentnie namawia corke, na cos, co wydaje sie corce zupelnie bez sensu:lol: Moglby wyjsc z tego niezly spot reklamowy.
 

·
Registered
Joined
·
1,928 Posts
Wygląda to na zdjęcie prywatnego detektywa fotografującego z ukrycia;-) Ciekawy moment i miny modelek. Zwykły, codzienny obrazek z życia miasta - jak dla mnie ok.

Ale wiesz, że publikowanie zdjęć ludzi bez ich zgody(wystarczy ustna, nie musi być pisemnej z trzema znaczkami skarbowymi) jest naganne? ;-)
 

·
Richelieu znad zapory
Joined
·
7,294 Posts
Nie są w moim guście niestety takie zdjęcia. Przedwcześnie dałem 7 bo po na myślę dałbym jednak 6.
 
1 - 20 of 21 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top