SkyscraperCity banner
1 - 15 of 15 Posts

·
Registered
5,919 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Ankara Söğütözü'de Genel Merkez binamızın arkasındaki toplam 10.050 m2 yüzölçümlü arsamız üzerine 5 yıldızlı otel inşa edilmektedir.

Dört bodrum kat, zemin kat ve on beş normal kattan oluşan bina 28.892 m2 kapalı alana sahiptir.

En alttan itibaren üç bodrum katında kapalı otoparklar ile ısıtma ve soğutma sistemleri bulunacaktır.

Birinci bodrum katta ise iki adet toplantı salonu, sauna, hamam, firness merkezi, kapalı yüzme havuzu, mutfak ve depolar vs. olacaktır.

Zemin katta resepsiyon, ön büro bölümleri, 600 kişilik kongre merkezi, restoran, mutfak, dükkanlar vs. gibi bölümler yer alacaktır.

Birinci katta oyun salonu, restoran terası ile otel idari bölümlerinin odaları olacaktır.

Projeye göre yatak katları 14 kattan meydana gelecektir. Her katta ikişer yatak kapasiteli 16 oda olmak üzere toplamda 448 yatak kapasiteli 224 oda bulunması öngörülmektedir.

http://www.turkmetal.org.tr/tesislerimiz.do

inşaatın yarısından çoğu bitmiş durumda...

·
Registered
dertleri neymiş ki?
5,701 Posts
Completed as "Anadolu Hotels: Downtown Ankara".
Söğütözünde açılışını yaptığımız 5 yıldızlı DownTown Ankara 'da Batı ile Doğu, modern dokunuşlar ve Anadolu motifleri, yaratıcı mimari, düşler ve masallar tek bir ruhta buluşuyor, ayrıcalıklı ve kusursuz bir konaklama hizmetine dönüşüyor. Şehrin kalbinde yer alan konumu, havaalanına yalnızca 30dk. mesafesi, muhteşem manzaralı 216 Business Oda, 18 Premium Corner Oda, 14 Premium Suit ve 2 Premium Dubleks Kral Dairesi, Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerini sunulduğu Restoranları, Premium Lounge, VIP ve kişiye özel Catering Hizmetleri, rahatlatıcı ve dinlendirici ortamıyla günün stressinin uçup gittiği Jasmine Spa & Wellness Centre ve her türlü ihtiyacınızı karşılayacak teknolojik ekipmanlarla donatılmış, büyük başarılara imza atılan Toplantı Salonları, Ankara’yı seyredebileceğiniz Söğütözü Terası, gösterişli davet ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapacak olan Ankara Balo Salonu ile DownTown Ankara sizleri bekliyor.

https://www.facebook.com/anadoluhoteldowntownankara

·
Banned
2,405 Posts
^^ O Anadolu Hotels logosunu biannın üstüne kocaman koymuşlar. Çok çirkin olmuş

• Like
Reactions: taskula

·
Registered
1,652 Posts
"Mavi Ay" gitmiş, "Anadolu Downtown" gelmiş.
Fakat hocam ne uzun sürdü inşaat.

·
Registered
33 Posts
Otelde kaldım geçenlerde, dışına yorumum yok ama içi iyi olmuş. Foto çekemedim keşke çekeydim.

·
Banned
2,405 Posts
İçini bilmiyorum ama dışının beğenilecek bi hali yok. Çok kötü proje. Herşeyde mi ucuza kaçılır... Hani uygulamasını geçtim tasarımı da vasatın altı.

1 - 15 of 15 Posts