SkyscraperCity banner

21 - 40 of 378 Posts

·
Banned
659 Posts
hala bu projede neyi bekliyolar anlamadım sondaj çalışmaları devam ediyormu resmi siteleri hala faaliyette değil bürokratik bi engelmi çıktı..

·
Registered
60 Posts
bu projeden çok umutluyum hem tasarımı ve teması hoşuma gidiyor hem de büyüklüğü. İzmir'de böyle 250-300 mağazalı insanların a'dan z'ye aradığı bir çok mağazayı bulabileceği avm yok. Ama 55.000 kiralanabilir alana 260 mağaza nasıl olacak diye de düşünüyorum(optimum 58.000=170 dükkan agora 49.000=170 dükkan forum 67.000 ama 20küsürü IKEA 130 dükkan) benim tahminim hemen yanında ege parkta migros (izmiri bilmeyen arkadaşlar için belirtiyim lafın gelişi değil gerçekten hemen yanında arada yol bile yok) yolun karşısında carrefour yürüyüş mesafesinde kipa olduğu için hipermarketi olmayacak.yine aynı sebeplerden(carrefourda praktiker çok yakında koçtaş) yapı markette olmayacak sadece restoran ve mağaza olacak bi de imax sinema herhalde

·
Banned
659 Posts
hala resmi siteleri yayına geçmedi facebooktan işi götürmeye çalışıyolar..ben anlamadım internet sitesi kanuna göre zorunlu değilmi..?

·
Registered
5 Posts
Bu projede bir tuhaflık var sanki o görsellerdeki AVM bu araziye sığmazmış gibi geliyor bana neden bilmiyorum belki de görseller fazla şişirilmiştir. Ve o arazi berbat durumda altı tamamen bataklık

·
Registered
12 Posts
Ben de kısa bir süre önce Mavişehir 'e taşındım ama halen alışamadım yanımdan otobüs geçtiğinde kaldırım taşlarının oynamasına falan sanki jöle üstünde yaşıyormuş gibi hissediyorum :nuts:

21 - 40 of 378 Posts