SkyscraperCity banner
1 - 20 of 21 Posts

·
Banned
1,014 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Na zdjeciach pisze Ruciane Nida ale pochodza z roznych miast - Pisza, Ruciane, Gizycko, Mikolajki, Wegorzewo, Elk i inne mniejsze miejscowosci.

Zdjecia zrobione przez Pawla Wagnera.

Setki swietnych zdjec mozna znalezc tu:

http://www.zdjecia.ruciane-nida.org

·
Ave Silesia
2,209 Posts
...i pomyslec, ze to region o największym w Polsce bezrobociu. Jakby mi ktoś powiedział, że foty były robione w Holandii to bym uwierzył bez wahania. Niestety te zdjęcia są nieobiektywne do konca i zawierają tylko te pozytywne aspekty.

·
.
1,772 Posts
spoko fotki, w tym roku bylem na mazurach na waxach i widzialem te wszystkie rzeczy co sa na zdjeciach, jednak dla mnie najlepszy byl nadajnik w okolicach Giżycka, dokładnie Miłki,320m, sprawdzalem na skyscraperpage oraz Wolfschanze,

·
Centuś
3,373 Posts
Szkoda, że ostatnimi czasy namnożyło sie dresiarstwa, a woda to syf.

·
Registered
1,073 Posts
hah no tak... ruciene-nida, wlasnie wrocilem z wakacji w piatek, bylem m.in. na mazurach, wlasnie ruciane, mam duzo fotek, tam jest fajna przystan na jeziorze nidzkim, z ktorego wyplywaja promy na rejsy 3 godzinne przez pobliskie jeziora i rejsy 6 godzinne do mikolajek, ale tylko raz dziennie

·
Registered
1,917 Posts
Na zdjeciach pisze Ruciane Nida ale pochodza z roznych miast - Pisza, Ruciane, Gizycko, Mikolajki, Wegorzewo, Elk i inne mniejsze miejscowosci.

Zdjecia zrobione przez Pawla Wagnera.

To jest Ruciane! Ja pierdyle , ale tam się pozmieniało :uh: Po prawej jest ośrodek w którym zdawałem pierwszy patent :D Kiedy to było (6-7 lat temu) ta okolica była okropnie zapuszczona , a po drugiej stronie zamiast tej knajpy z tarasem były ogródki przydomowe :D

·
Registered
1,917 Posts
...i pomyslec, ze to region o największym w Polsce bezrobociu. Jakby mi ktoś powiedział, że foty były robione w Holandii to bym uwierzył bez wahania. Niestety te zdjęcia są nieobiektywne do konca i zawierają tylko te pozytywne aspekty.
Ździwiłbyś się wyglądem Ełku , Giżycka czy Augustowa :) Oczywiście są tam zapuszczone miejsca - ale takie są przecież wszędzie :)

·
Piszanin
170 Posts
To jest Ruciane! Ja pierdyle , ale tam się pozmieniało Po prawej jest ośrodek w którym zdawałem pierwszy patent Kiedy to było (6-7 lat temu) ta okolica była okropnie zapuszczona , a po drugiej stronie zamiast tej knajpy z tarasem były ogródki przydomowe
To nie Ruciane tylko PISZ ! Po prawej jest park a po lewej nie knajpa z tarasem :lol: tylko hotel....z tarasem hehe. Chyba i ja musze jakąś fotorelacje przedstawić bo widze że takiej metropoli jak pisz ludzie nie poznają:)
1,2,9 zdjęcie to Pisz
4,5 to Mikołajki
8 Ruciane

·
Registered
1,917 Posts
To nie Ruciane tylko PISZ ! Po prawej jest park a po lewej nie knajpa z tarasem :lol: tylko hotel....z tarasem hehe.
heh, pewnie temu wydawało mi się , że się tam pozmianiało (no i zasugerowałem się podpisem Jacka) . Chociaż wygląda jak kanał odchodzący od jeziora Nidzkiego w Rucianem do pewnego ośrodka :)

·
Registered
780 Posts
Wchodzę do wątku żeby sobie pooglądać zdjęcia Mazur a tam wykopaliska :)

Post bardzo fajny bo jako mieszkający na Mazurach znam z autopsji piękno tych zakatków ale dlaczego nie jest kontunuowany?
Nie jest kontynuowany ponieważ autor wątku został prawie dekadę temu wyrzucony z forum, temat popadł w zapomnienie a po 8 latach wydobyłeś go z czeluści FPW, dlatego jeśli masz ochotę możesz zaprezentować zdjęcia pięknych Mazur - na pewno sporo się zmieniło od 2007 roku.

·
Registered
20 Posts
Wielkie dzięki, jak oswoję się z procedurami to chętnie to uczynię. Te forum utwierdza mnie w przekonaniu, że Mazury odeszły w jakieś zapomnienie albo są mocno niedoceniane. Czas na to, aby choć trochę ten stan rzeczy zmienić.

·
Registered
20 Posts
A tak przy okazji to na to forum (Miasta polskie) trafiłem przez przypadek i przyznam się, że bardzo się z tego faktu cieszę. Jest tu sporo naprawdę ciekawych wątków, postów i żałuję, że nie trafiłem tu wcześniej. Co prawda już miałem okazję zaznajomić się z niezbyt ciekawą polemiką ale myślę, że akurat trafiłem na odosobnione przypadki!

1 - 20 of 21 Posts