Skyscraper City Forum banner
1 - 9 of 9 Posts

·
Banned
2,458 Posts
http://forum.donanimhaber.com/m_87689862/tm.htm

Url sınırı olduğundan koyamadım bu sitede var. Çok güzel proje.
url sınırı yok, 10 mesaj altındakilere var sadece.

eğitim kampüsleriyle ilgili birçok bilgi bu forumda paylaşılmıştı ama kendisine ait başlığı olmadı. kampüslerin tamamen çok olumlu bir şekilde eğitime etki etmesini mevcut hükumet konjontüründe mümkün bulmuyorum. merkezdeki okullardan arta kalan birçoğu oldukça değerli yerdeki rantı yüksek araziler maatteessüf diğer yüksek rantlı arazilerle benzer sonuçlar bulacaktır.

·
Registered
7 Posts
Discussion Starter · #5 ·
iği;115422055 said:
url sınırı yok, 10 mesaj altındakilere var sadece.

eğitim kampüsleriyle ilgili birçok bilgi bu forumda paylaşılmıştı ama kendisine ait başlığı olmadı. kampüslerin tamamen çok olumlu bir şekilde eğitime etki etmesini mevcut hükumet konjontüründe mümkün bulmuyorum. merkezdeki okullardan arta kalan birçoğu oldukça değerli yerdeki rantı yüksek araziler maatteessüf diğer yüksek rantlı arazilerle benzer sonuçlar bulacaktır.
O binalar peyzaj ve elden geçirilip ortaokul ve ilkokul ihtiyacını karşılamak için kulanılacak. Bu net yani açıklandı.

·
Banned
723 Posts
AVM yapacak yer kalmadı,Türkiye'nin dört bir yanına yapılan stadyumlar da bitti sayılır,yeni inşaat projeleri lazım tabii.

Düzgün kullanılırsa ne ala.Deniyorlar bir şeyler de ya tutarsa hesabı,umarım tutar.

·
Banned
2,458 Posts
O binalar peyzaj ve elden geçirilip ortaokul ve ilkokul ihtiyacını karşılamak için kulanılacak. Bu net yani açıklandı.
hadi bakalım, birçoğu öyle mi olacak zaman gösterir. bazıları öyle bir yerdeki bu rantçı takımının oraya el uzatmamasının mümkünatı yok gibi :)
şahsen bu tür her şehre ayrı mimarili büyük 'kampüs' tarzı şeyleri inşaat açısından heyecan verici buluyorum, yalnız benim tahminim imam hatiplerle beraber bir yerde toplanacak okulların daha kolay ve üssten bir kontrol ile birbirlerine benzeştirilmeye çalıştırılmasına ön ayak da olacaktır.

·
Registered
82 Posts
Bizim ülkemizde daha birçok vakıf üniversitesinin kampüsü yok önce onlara yapılsa ya

1 - 9 of 9 Posts