SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 63 Posts

·
Registered
Joined
·
8,723 Posts
Ne alaka 160 m Protakal Çiçeği var 140m 6 tane var 1 tane 151 5 tane 140 U/c bina var.Senin beğenmediğin Ankara skyline'i Avrupa'da (Frankfurt, Paris, Lonra, Moskova ve İstanbul dışında) yok.Rotterdam, Varşova, Manchester, Brüksel, Atina, Belgrad, Vilnius, Lahey(Hague),Madrid, Amsterdam, Bon, Bilbao, Monako, Berlin, Milano, Napoli, Bratislava, Köln, Benidorm, Yekaterinburg, Barselona, Dresden, Liyon, Malmö, Bükreş,Sofya, Saray Bosna, Dortmund, Dnipropetrovsk, Kiev, Essen, Cenova, Hamburg, Katowice, Lizbon, Liverpool, Ljubljana, Oslo, Prag, Soçi, Stokholm, Tallin, Valensya, Viyana, Zagreb, Birmingham, vb şehirlerden daha iyi bir skyline'a sahip ve diğer şehirlerden.Ankara skyline Avrupa skylinelarına kıyasla güzel bir skyline'i var.Türkiye ve Avrupa ortalmasında güzel bir skyline'a sahip.Avrupa şehri değil tabide.Kastım diğer Avrupa skylineları.European Skylines başlığın skyline resimleri var (Frankfurt, Paris, Lonra, Moskova ve İstanbul dışında) Ankara skyline'indan küçük.

Ankara skyline büyük ve uzun sayılır.Çok büyük ve çok uzun değil ama kendi çapında büyük ve uzun skyline var.
 

·
Registered
Joined
·
8,723 Posts
Niye ki Ankara resmini paylaşan arkadaşlar oldu gayet hoş bir skyline var.
 

·
Registered
Joined
·
5,692 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Tamam o saydigin binalar var (yada yapiliyor) ama birlikte bi skyline olusturmuyorlar. Bana Ankara'nin en guzel skyline resmini göster sonra diger sehirlerle karsilastirayim
mitenkanın hacettepe yolundan tobb kulelerinide içeren panoromik skyline fotosu serhatın dediği hiç bi şehirde yok
 

·
Registered
Joined
·
8,723 Posts
2 tobb 140 m 4 tane dikmen vadisi var onlarda 140 m
160 mlik 160 Portakal Çiçeği.
176 ve 151 m lik inşaat var
5 tane 140+m inşaat da var.
 

·
Registered
Joined
·
8,723 Posts
Varşova'yla Rotterdam'ı saydım yazdıklarımı iyi okumaşsın heralde güzel skylineları var ancak Ankara kadar geniş değiller.Ankara'nın skyline i bence daha güzel milliyetçilik için demiyorum Rotterdam skyline i o kadar hoşuma gitmiyor.
 

·
Registered
Joined
·
8,723 Posts
Özür dilerim yanlış anladıysam.Senin beğenin.Bende fikrimi söyledim düşüncene saygılıyım:DSen Rottedam'la Varşova'yı daha hoş bulursun ben Ankara'yı.Benim kastım Ankara'nın daha büyük skyline'a sahip olduğu.Varşova ve Rotterdam daha uzun ama Ankara'dan geniş değil.Ama sana Varşova'yla Rotterdam hoş gelebilir.
 
1 - 20 of 63 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top