SkyscraperCity banner
1 - 20 of 63 Posts

·
Registered
451 Posts
yaw şunu biraz daha yüksek tutsalardı ne olurdu yani bu bölgeye tamam çok yüksek yapılamıyor ama 30 kat civarı birşey yapmakda mümkün en azından görünüm iyi olurda görüntüden kazanır umarım.

·
Head Knockin' Forever
12,983 Posts
Off.. Yapmayın şunu.. O kadar güzel proje yapılıyor.. Konya Yolunda bile kısa ama güzel projeler var. Muhteşem bir yere, hala saçma sapan kutu dikiyorlar. :no:

·
Registered
9,836 Posts
Ankara'nın skyline hakkaten İstanbul'u aratmıyor.

·
Registered
9,836 Posts
Ne alaka 160 m Protakal Çiçeği var 140m 6 tane var 1 tane 151 5 tane 140 U/c bina var.Senin beğenmediğin Ankara skyline'i Avrupa'da (Frankfurt, Paris, Lonra, Moskova ve İstanbul dışında) yok.Rotterdam, Varşova, Manchester, Brüksel, Atina, Belgrad, Vilnius, Lahey(Hague),Madrid, Amsterdam, Bon, Bilbao, Monako, Berlin, Milano, Napoli, Bratislava, Köln, Benidorm, Yekaterinburg, Barselona, Dresden, Liyon, Malmö, Bükreş,Sofya, Saray Bosna, Dortmund, Dnipropetrovsk, Kiev, Essen, Cenova, Hamburg, Katowice, Lizbon, Liverpool, Ljubljana, Oslo, Prag, Soçi, Stokholm, Tallin, Valensya, Viyana, Zagreb, Birmingham, vb şehirlerden daha iyi bir skyline'a sahip ve diğer şehirlerden.Ankara skyline Avrupa skylinelarına kıyasla güzel bir skyline'i var.Türkiye ve Avrupa ortalmasında güzel bir skyline'a sahip.Avrupa şehri değil tabide.Kastım diğer Avrupa skylineları.European Skylines başlığın skyline resimleri var (Frankfurt, Paris, Lonra, Moskova ve İstanbul dışında) Ankara skyline'indan küçük.

Ankara skyline büyük ve uzun sayılır.Çok büyük ve çok uzun değil ama kendi çapında büyük ve uzun skyline var.

·
Registered
14,297 Posts
^^ Tamam o saydigin binalar var (yada yapiliyor) ama birlikte bi skyline olusturmuyorlar. Bana Ankara'nin en guzel skyline resmini göster sonra diger sehirlerle karsilastirayim :)

·
Registered
9,836 Posts
Niye ki Ankara resmini paylaşan arkadaşlar oldu gayet hoş bir skyline var.

·
Registered
5,919 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Tamam o saydigin binalar var (yada yapiliyor) ama birlikte bi skyline olusturmuyorlar. Bana Ankara'nin en guzel skyline resmini göster sonra diger sehirlerle karsilastirayim
mitenkanın hacettepe yolundan tobb kulelerinide içeren panoromik skyline fotosu serhatın dediği hiç bi şehirde yok

·
Registered
9,836 Posts
2 tobb 140 m 4 tane dikmen vadisi var onlarda 140 m
160 mlik 160 Portakal Çiçeği.
176 ve 151 m lik inşaat var
5 tane 140+m inşaat da var.

·
Registered
9,836 Posts
Varşova'yla Rotterdam'ı saydım yazdıklarımı iyi okumaşsın heralde güzel skylineları var ancak Ankara kadar geniş değiller.Ankara'nın skyline i bence daha güzel milliyetçilik için demiyorum Rotterdam skyline i o kadar hoşuma gitmiyor.

·
Registered
14,297 Posts
Beni yanlis anladin herhalde, "saymadigi" dedigimde Ankara'dan daha guzel sehirlerin arasina saymadin demek istedim.

·
Registered
9,836 Posts
Özür dilerim yanlış anladıysam.Senin beğenin.Bende fikrimi söyledim düşüncene saygılıyım:DSen Rottedam'la Varşova'yı daha hoş bulursun ben Ankara'yı.Benim kastım Ankara'nın daha büyük skyline'a sahip olduğu.Varşova ve Rotterdam daha uzun ama Ankara'dan geniş değil.Ama sana Varşova'yla Rotterdam hoş gelebilir.

1 - 20 of 63 Posts