SkyscraperCity banner

Zapraszam! :D

1 - 17 of 17 Posts

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Czyżbym zabronił komentować? ;) Proszę o uwagi, wszyscy się przecież uczymy dzięki komentarzom - nawet jeśli są to komentarze jednookich amatorów, po korespondencyjnym kursie komórkowej fotografii łazienkowej.

·
ex Leshchoo
3,531 Posts
Jako prawie jednooki amator uznałem, że moja ocena jest wystarczająco wymowna. Bardzo mi się podoba, zwłaszcza gra półtonów pierwszego planu z drugim.

·
Owce
3,725 Posts
mi troszki ostrosci brakuje , bo tak to nie ma sie do czego przyczepic .

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
DD :)

·
just do it
1,115 Posts
Przy ostrzeniu w dany punkt pamiętajcie, że najlepiej jest ustawić ostrość na odległość hiperfokalną. Dzięki temu zyskujemy sporo ostrości z przodu.
Poza tym przy znacznych odległościach głębia ostrości rozkłada się mniej więcej na 1/3 z przodu i 2/3 z tyłu, a nie po połowie od odległości na jaką ustawiona jest ostrość obiektywu.

A co do zdjęcia to zdecydowanie wyostrzyłbym dosyć mocno pierwszy plan, nawet jeśli w oryginale jest mocno rozmazany ;)

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #14 ·
O dzięki! Myślałem, że ustawiając przysłonę na f/13.0 uzyskam dosyć szeroką rozpiętość ostrości i szczerze powiem, pierwszy plan wydaje mi się dosyć ostry...

·
Registered
72 Posts
fantastyczna przestrzeń. trudno uwierzyć, że ta potęga przyrody jest prawie w centrum tylu wielkich miast - moim zdaniem pokazałeś to świetnie!

1 - 17 of 17 Posts