SkyscraperCity banner

1 - 20 of 364 Posts
G

·
Discussion Starter · #1 · (Edited)
KROSNO CENTER

E.F.Progress IX należąca do Grupy kapitałowej Rank Progress rozpoczyna realizację centrum handlowego w Miejscu Piastowym k. Krosna o łącznej powierzchni 28,5 tys. mkw. Projekt OBI wykonuje Karpackie Centrum Obsługi Inwestycji z Krosna.

Na liczącej ponad 8 ha działce powstaną supermarket OBI (10,5 tys. mkw) oraz galeria handlowa z czterosalowym kinem z systemem 3D ( powierzchnia 2450 mkw, największa sala na 390 miejsc), supermarketem spożywczym (powierzchnia 2500 mkw), sieciowymi restauracjami oraz sklepami znanych marek ( RTV/AGD, drogerie, odzież, buty, usługi). Galeria handlowa będzie liczyła około 18 tys. mkw powierzchni . Dla klientów zostanie przygotowany parking na prawie 380 miejsc.

Obecnie trwa procedura związana z wyłonieniem Generalnego Wykonawcy inwestycji. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace związane z realizacją supermarketu budowlanego powinny rozpocząć się na wiosnę , zaś zakończyć jesienią przyszłego roku. Całe centrum ma być gotowe w IV kwartale 2012 roku.

Źródło: www.rankprogress.pl

Wizualizacje:

·
Registered
16,663 Posts
To Krosno w kwadratowych nawiasach to chyba jakies marzenia. By być obiektywny pasowało by napisać to Miejsce Piastowe. To nie wstyd, a przypisywanie sobie cudzych inwestycji to jednak brak honoru.

·
Registered
16,663 Posts
Maya a skąd wiesz, że to centrum akurat tak się nie będzie nazywać?
Nie chodzi mi o nazwę a Miejscowość umieszczoną w kwadratowych nawiasach. Jak by nie patrzeć to to już Krosno nie jest.

·
Registered
335 Posts
Ale chyba nawet najwięksi optymiści nie sądzą chyba, że te obiekty handlowe powstają przez wzgląd na populację aglomeracji Miejsca Piastowego...?

Nie spierajmy się o takie pie....y

·
Registered
16,663 Posts
Wystarczy zmienić tytuł wątku i po kłopotach. Bo nie ważne czy to jest budowane dla Krosna, Sanoka, Słowaków czy kogoś innego, ważne jest to w jakiej miejscowości jest położone

·
Registered
1,612 Posts
Wystarczy zmienić tytuł wątku i po kłopotach. Bo nie ważne czy to jest budowane dla Krosna, Sanoka, Słowaków czy kogoś innego, ważne jest to w jakiej miejscowości jest położone
Administracyjnie się zgadzam, tylko że jak zamiast "Krosno" wpiszemy "Miesce Piastowe" to większość ludzi nie będzie wiedziała gdzie to jest a tak to przynajmniej jakaś orientacja jest.

·
Registered
16,663 Posts
ja tam wolę pasące się sarny niż takie G. i marnotrawienie przestrzeni taką połacią parkingów...
Wow. Taka ogromna przestrzeń się zmarnuje, że dosłownie sarny nie będą miały gdzie się podziać.

·
Registered
34 Posts
Administracyjnie się zgadzam, tylko że jak zamiast "Krosno" wpiszemy "Miesce Piastowe" to większość ludzi nie będzie wiedziała gdzie to jest a tak to przynajmniej jakaś orientacja jest.
Popieram w całej okazałości. To, że jednemu użytkownikowi się nie spodobało, nie znaczy że reszta musi się podporządkować. Zresztą odniosłem wrażenie, że Maya83 to ekspert od wszystkiego na tym forum, a taki ktoś to w gruncie rzeczy ekspert od niczego.

·
Registered
16,663 Posts
Popieram w całej okazałości. To, że jednemu użytkownikowi się nie spodobało, nie znaczy że reszta musi się podporządkować. Zresztą odniosłem wrażenie, że Maya83 to ekspert od wszystkiego na tym forum, a taki ktoś to w gruncie rzeczy ekspert od niczego.
Smieszny jesteś. Trzeba być ekspertem by zauważyć, że centrum nie powstanie w Krośnie??? Czy jeżeli duża grupa robi coś głupiego to ty też to będziesz robił wiedząc, że jest to głupie?? I tak przy okazji to od czego ty jesteś ekspertem?? Na dodatek każdy zdaje sobie sprawę, że to ja mam rację a takie wpisywanie Krosna jest jedynie marną próbą podniesienia sobie samopoczucia a nawet o niskiej lotów zazdrości.

·
Registered
43 Posts
Cała strona dyskusji o niczym. Jest nazwa robocza, to taka jest wpisana w tytule wątku. Czy naprawdę nie można podyskutować o czymś bardziej sensownym niż kłótnia, która do niczego nie prowadzi... ?

·
Registered
16,663 Posts
Cała strona dyskusji o niczym. Jest nazwa robocza, to taka jest wpisana w tytule wątku. Czy naprawdę nie można podyskutować o czymś bardziej sensownym niż kłótnia, która do niczego nie prowadzi... ?
Pisałem wyżej, że po rozpatrzeniu mojego wniosku można poprosić moderatora o przeczyszczenie wątku. To nie jest problem. Moim zdaniem powinniśmy trzymać się faktów. Jeżeli jednak wszyscy chcą by pozostało Krosno to niech tak zostanie. Tyle, że takie coś niczego pozytywnego nie wnosi.

Przy okazji to nie chodzi o nazwę roboczą tego całego centrum. Bo może i tak się będzie nazywać, ale o miejsce powstania inwestycji. Czyli [Miejsce Piastowe] zamiast [Krosno]

1 - 20 of 364 Posts