SkyscraperCity banner

:)

1 - 7 of 7 Posts

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Discussion Starter · #1 ·

·
Registered
20,847 Posts
Nie wiem co pisać. :D Wczoraj sam sobie skasowałem posta, a napisałem Ci sporo.

Na warsztacie odciąłem 5 cm i więcej od prawej. Potem b&w. Oczywiście połowę sieci wystemplowałem. Zacząłem od zera - zmieniałem nasycenie, manipulowałem kolorami. Na koniec "rozmyłem" budynki i niebo. Potem od nowa, ale wszystko "rozmyłem" poza tym PRL-owiskim białym blokiem.

Potem skasowałem co Ci napisałem i wszystkie kopie robocze Twojego zdjęcia.:D

Wpasowałeś się z złoty podział zdjęcia, nie wiem czy znasz, słyszałeś ogólnie o trójpodziale o zasadach tego typu. Z drugiej strony tym niebem dałeś ciała. Za dużo.

Zdjęcie mi się podoba, ale wiem, że po części "strzeliłeś", a błędy nie są wynikiem świadomej decyzji, tylko przypadku. Tak samo jak większość zalet. :D

Tylko mnie nie zabij za tego posta. :)

Bardzo podobają mi się kolory. Cały dół zdjęcia kojarzy mi się oczywiście z pewną okładką płyty Beatlesów.

Nie mam pojęcia jak ocenić to zdjęcie.

Na razie wciskam dziewięć. Jak coś się zmieni, to zmienię. :lol: ;)

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Dziękuję za tak obszerną ocenę mojego zdjęcia - tym bardziej, że pisania, kasowania i znów pisania było sporo :D

henry hill said:
Wpasowałeś się z złoty podział zdjęcia, nie wiem czy znasz, słyszałeś ogólnie o trójpodziale o zasadach tego typu.
To była jedna z pierwszych rzeczy o których czytałem i została mi w głowie jako coś ważnego i coś o czym próbuję pamiętać.
henry hill said:
Tylko mnie nie zabij za tego posta. :)
E tam... za co?:D Ja jestem z reguły nastawiony przyjaźnie do ludzi... :)

Co do kolorów, to na nich też chyba się najbardziej skupiałem, kombinowałem. A co do okładki płyty: dobrze kojarzę, że chodzi o płytę Abbey Road? ;)

henry hill said:
Na razie wciskam dziewięć. Jak coś się zmieni, to zmienię. :lol: ;)
Ale tylko na wyższą! :D Pomarzyć piękna rzecz - ja o 10 za to zdjęcie, ty o możliwości zmiany, hehe :D

No i gratuluję Panie kolego 17.000 postów :)

1 - 7 of 7 Posts