SkyscraperCity banner

7221 - 7232 of 7232 Posts

·
Balthazar Bux
Joined
·
28,276 Posts
Dobrze że od ich strony balkonów nie ma bo jeszcze by się pojawiły głosy żeby gałęzie przyciąć bo się śmieci i gałęzie na balkony "wchodzą".
 

·
Registered
Joined
·
4,806 Posts
Taka ciekawostka:

W „Mordorze” budują amfiteatr. Wydarzenia rozrywkowe między biurowcami. Otwarcie już w czerwcu

W „Mordorze” budują amfiteatr. Wydarzenia rozrywkowe między biurowcami. Otwarcie już w czerwcu

Przy Konstruktorskiej 11, w centrum biurowego ''Mordoru'', czyli biznesowej części Mokotowa, powstaje ogólnodostępny amfiteatr. Znajdzie się on na działce Adgar Poland, dewelopera od lat inwestującego w tej okolicy. Amfiteatr, na około 400 osób, ma być gotowy już w czerwcu. Powstaje na planie koła. Widownia znajdzie się pod ukośnym dachem, a scena – umieszczona nieco poniżej poziomu ulicy – od góry przykryta zostanie zielenią. Za projekt amfiteatru odpowiada pracownia mode:lina.

Prace rozpoczęły się w połowie zeszłego roku. Wtedy DM Buliding dostał pozwolenie na budowę. Obecnie zakończono prace żelbetowe przy scenie plenerowej. ''Dobierane są ostatnie komponenty zagospodarowania placu oraz przygotowywany jest grunt pod wysepki rekreacyjne. Trwają także prace związane z zakładaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Wkrótce rozpocznie się instalacja stalowej konstrukcji dachu oraz planowany jest montaż szklanego zadaszenia'' - podaje inwestor. Jak słyszymy, na budowie obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa w związku z epidemią.
- Otwarcie amfiteatru planowane jest na czerwiec. Już teraz opracowywany jest program wydarzeń mający spełnić potrzeby mieszkańców i pracowników Biznesowego Mokotowa. Wierzymy, że dostępność miejsca do zorganizowania spotkania na świeżym powietrzu będzie atrakcyjną alternatywą dla wielu osób i podmiotów, doskonale uzupełniającą ofertę przestrzeni do spotkań dostępnych w ramach Brain Embassy – mówi Monika Kaczmarczyk, dyrektor zarządzająca Brain Embassy.https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/4e/f7/5ea2a9f03a438_o,size,933x0,q,70,h,b1e8d2.jpg


https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/6f/d9/5ea2a9f118cea_o,size,933x0,q,70,h,0a65a0.jpg


 
7221 - 7232 of 7232 Posts
Top