Skyscraper City Forum banner

Glosujcie

1 - 7 of 7 Posts

·
IdP
1,844 Posts
Zdjecie super, zasługuje na 9pkt i osobiscie jestem pelen podziwu kiedy tylko widze jakas Twoja fotke ... Jednak tej nie ocenie a to z tego powodu, gdyz moim zdaniem znajdujemy sie na granicy temtu tego konkursu. Rozumiem, ze taki masz styl- ale konkurs tez ma swoje granice w ktorych powinnismy sie "poruszac". Ja np. chetnie zobaczylbym cos innego, cos bardziej urban :)

Pozdrawiam

·
Registered
34 Posts
c'mon, "urban" to nie tylko panoramy miast, zdjecia architektoniczne itp. to tez zycie w miejscach typu "urban". IMO to zdjecie miesci sie jak najbardziej "w kategorii" konkursu...

·
IdP
1,844 Posts
c'mon, "urban" to nie tylko panoramy miast, zdjecia architektoniczne itp. to tez zycie w miejscach typu "urban".
i tego nie neguje :)

Aczkolwiek dla mnie to zdjecie bardziej podchodzi juz pod inna kategorie, tzn jest na pograniczu. W tym zdjeciu uwage skupia sie na osobie, reszta jest juz bardzo mocno zamazanym tłem.. i gdyby ta fontanna nie odgrywała jakiejs tam roli- to juz napewno zdjecie nie byłoby dla mnie na "pograniczu".
Widzisz kazdy z nas moze zrobic zdjecie dziewczynki i powiedziec, ze to urban- bo stoi na chodniku a w oddali widac jakies ławeczki- nie przesadzajmy. Idac takim tropem okazac sie moze ze urbanem staje sie wlasciwie wszystko :)

Moze jestem wybredny ale starajmy sie zachowywac pewna rownowage i nie naciagajmy tematu- tylko dlatego, ze zdjecie jest fajne. Ja mysle, ze InSeul ma jeszcze setki innych, ktore znacznie bardziej mieszcza sie w temacie :)

·
Kamil00
1,160 Posts
Super zdjęcie. Zawsze czekam na wątek których autorem jest "inSeul" :D Do tematu wchodzę z uśmiechniętą twarzą bo wiem że czeka na mnie tam coś miłego ;) Super zdjęcia tak trzymać !

1 - 7 of 7 Posts