Skyscraper City Forum banner

Oceń zdjęcie:

1 - 13 of 13 Posts

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Jest lekko nieostre albo robione kiepskiej jakości aparatem, niestety, ale niezbyt ...

·
Registered
20,850 Posts
Rafiki możesz napisać jaką maszyną zrobiłeś oba swoje zdjęcia do tej edycji?

I drogie pytanie, czy korzystasz czasem z jakichś programów/programu graficznego/do obróbki grafiki/zdjęć?

Temat zdecydowanie lepszy od poprzedniego, "kadr" również. :D

:cheers:

·
FotoManiac_ SilesiaRybnik
1,722 Posts
Discussion Starter · #9 ·
henry hill akurat te 2 zdjęcia "utrwaliły się" na matrycy mojego PDA Na co dzień używam starego dobrego Corela, ale w wypadku konkursu uznałem, że uczciwie będzie podzielić się czystymi zdjęciami, bez obróbki. Myślę, że jedyną dopuszczalną obróbką powinny być kadrowanie i poprawienie wad obiektywu.

Orzeł może nie, sądząc po sylwetce w trakcie lotu to raczej jaskółka ;)
Jakość nie jest dobra, bo to tylko HTC Diamond, a nie Canon 5D.

·
Registered
20,850 Posts
^^ Stary dobry Corel. Mój pierwszy program. W roku 2000 byłem mistrzem Corel'a :lol: Teraz już prawie nic nie pamiętam, ale miło wspominam.

Uwagi słuszne odnośnie "ingerencji", ale pamiętajmy, że to tylko, a dla niektórych AŻ zabawa.

Miło Cię "widzieć".

:cheers2:

·
Moderator
10,326 Posts
No Adobe też ma taki komplet i mimo że również jestem mocno przyzwyczajony do Corela to trzeba przyznać że Adobe jest o wiele lepsze, zwłaszcza jak wchłonęło kilka lat temu Macromedie.

Co do ingerencji to w regulaminie tego konkursu, jest że obróbka jest dozwolona poza dodawaniem nowych elementów.

Co do ocenianego tu zdjęcia:
+ ładna kompozycja, ramka tworzona przez ten murek i gałęzie;
+ o wiele lepsze niż to drugie.
Ale też są minusy:
- za duże!! proszę przeskaluj bo się słabo ogląda w takim rozmiarze;
- jednak słaba jakość (komórka?), a rozmiar to jeszcze uwidacznia;
- może lepiej by poczekać na koniec remontu kościoła bo tak to wygląda jak jakieś zdjęcie z "fotorelacji z budowy", a nie jak do konkursu fotograficznego?

Obiektywnie 4/10, ale mam wyrzuty sumienia że twojemu pierwszemu zdjęciu dałem 1, więc tu dam w takim razie na zachętę 7. Powodzenia w kolejnych konkursach. :)

1 - 13 of 13 Posts