SkyscraperCity Forum banner

MOSTAR | Мостар - Mostar City Tower | 50m

28701 Views 95 Replies 22 Participants Last post by  AdiMostarac
Mostar City Tower | 50m

Visina: 50 m

:cheers:^^

Očekujem čitav pdf 3D vizualizacije pa zaljepim ostatak materijala (rendere). :banana:
1 - 5 of 5 Posts
Ne sviđa mi se jer mu nije mjesto ovdje. Ne samo zbog lokacije budući se nalazi u jedunoj ulici sa kompletno očuvanim zgradicama/vilama iz AU perioda.
Po meni će nepovratno opteretiti i zagušiti rondo koji je u špici već preopterećen.
Ovo je se trebalo praviti iza Hotela Mostar, na onom velikom parkingu.

Mi nažalost nemamo odjel za urbanizam i građenje nego odjel za klimanje glavama.
  • Like
Reactions: Ero357
Ja jesma za novo, da se razumijemo. Na onom mjestu je se trebala sačuvati ona star kuća ili napraviti ovjekt u gabaritima sličnim (makar visnom) okolnim objektima.
Kao što je vizura Kosače nepovratno narušena Kućom mode, tako će i ovaj objekt totalno zasjeniti ulicu koja je mirisala na povijest.
Objekt OHR-a je kritičan ali se da lako ispraviti i doraditi da se fino uklopi,a ni on ne odskače gabaritima.
Ja svakako podržavam izgradnju po gradu ali ne pod svaku cijenu i bilo gdje. Onda grad više nije grad!
  • Like
Reactions: gagaism
U tom grmu leži zec, i to je po meni najveći problem ove lokacija.
Što se tiče šetališta, volio bih da ono postane 100% šetalište, a ne da se opet vozaju kroz njega. Već je se dosta oštetilo zbog toga.
Meni ova lokacija uopste nije problem^^

PS: kako bi ovdje bio izveden kolski prilaz objektu?
Kap što je nekad bolje ništa ne reći nego reći glupost i ovdje se može primijeniti nešto analogno tome.
Bolje ništa ne graditi nego graditi glupost jer NEMA POPRAVNOG!
Jednostavno, od rata na ovamo ovaj grad nema svoje JA i do sada je uvijek privatni interes bio jači od javnog i zajedničkog.
Nemam iluzija da će se to ovdje desiti ali bih eto volio.
Svaka čast investitoru ali ne može se graditi šta god netko poželi i gdje god to poželi.
  • Like
Reactions: Ero357
Ja sam razočaran ali boli njih briga šta ja mislim :)
  • Like
Reactions: Stjepanovo
1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.