Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 437 Posts

·
Registered
1,820 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Sportski Centar Mostar - Arena Mostar

Objekt: SC Mostar - Arena Mostar
Investitor: Grad Mostar
Projektant: Eko Plan d.o.o. Mostar
Izvođač: Konzorcij HERING d.d. Široki Brijeg i LAVČEVIĆ INŽINJERING d.o.o Split
Početak gradnje: 2008

The sport's business centre is situated in the very centre of Mostar. The complex will accomodate four basic sports (seating capacity 6500 spectator seats) such as: basketball, handball, indoor football, volleyball. Besides sport activities the building will accomodate cultural, business and other social activities such as: retail, restaurant and café/lunch room, fitness/sauna centre, discotheque and parking garage. Building structure is flexible and adaptable. Design has a number of green engineering features that provide reduction of energy use and minimum mainatenance requirements over building's life span.

·
Registered
1,820 Posts
Discussion Starter · #7 · (Edited)
Mostar će dobiti novu sportsku arenu

Gradonačelnik Mostara Ljubo Bešlić obišao je danas, u pratnji Edina Praše, direktora Direkcije za izgradnju KSC Mostar, i Ladislava Bevande, direktora preduzeća Hering d.d. Široki Brijeg, koje izvodi radove, te predstavnicima Sportskog saveza Mostara, gradilište Sportsko - kulturnog centra Mostar - Faza I, gdje su nedavno otpočeli radovi na izgradnji armirano-betonske konstrukcije na trećoj etaži ispod zemlje.

·
Registered
1,820 Posts
Discussion Starter · #10 · (Edited)
Komentar na sliku: Nemamo dvoranu i opet smo sportski prvaci države :lol::lol::lol:^^^^^^:cheers: e golemo

·
Svi smo mi Broj 1.
7,694 Posts
Pomalo oni to :lol::lol: ne žuri im se :bash:
Taman sam zavrsavao sa prvom godinom faksa u Mostaru kad je ovo krenulo i evo ja vec dobro zagazio u drugu polovicu dvadesetih godina i ovo se jos uvijek pravi :lol:

Jedva cekam dan da vidim ovu dvoranu gotovu. :cheers:

·
Registered
1,820 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Taman sam zavrsavao sa prvom godinom faksa u Mostaru kad je ovo krenulo i evo ja vec dobro zagazio u drugu polovicu dvadesetih godina i ovo se jos uvijek pravi :lol:

Jedva cekam dan da vidim ovu dvoranu gotovu. :cheers:
Treba to dati Mirku Grubešiću, on bi to za pola godine napucao da bude tipTop ^^ ovi naši "razguili100godina" čekaju nove izbore 100% :lol:

1 - 20 of 437 Posts