Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 41 Posts

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Zavrsen Milasov hotel preko puta Franjevacke "Villa Milas"

S dolaskom proljeća u centru Mostara je vrata za goste otvorio hotel Villa Milas, smješten u samom centru grada, preko puta Crkve Petra i Pavla i u neposrednoj blizini stare gradske jezgre i starog mosta. Hotel ima 16 vrhunski opremljenih soba koje će svakom posjetiocu pružiti potpuni komfor. U galeriji Vam donosimo djelić interijera, a ukoliko uskoro putujete u Mostar svakako Vam preporučujemo da posjetite hotel.

·
Registered
22,140 Posts
Nova tema za OVO?! ^^

Nikola, nove teme za objekte po gradovima otvaramo samo za nesto sto bi se moglo smatrati milestone-om u razvoju grada, npr Mepas u Mostaru, obnova Razvitka ili Staklene banke. Sve ostalo ide u Development News. Jasna su forumska pravila

Da nije tako, podforumi za Sarajevo ili cak i za Tuzlu i Banja Luku bi brojali par stotina stranica :D

PS: usput, ovo je najobicniji provincijski hotel, pa bolji se u ovom trenutku gradi u Rudom, i ja licno ne bih zelio da neko Mostar poistovjecuje sa ovim :nuts:

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Nikola mora da si agent za nekretnine čim imaš pristup svemu živome i svugdje te puštaju. :D :cheers:

Prekrasni objekt, još malo austrougarskog štiha.
Ma kakav agent :nuts::nuts: ni slučajno :nuts::nuts:
Lijep objekt

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Nova tema za OVO?! ^^

Nikola, nove teme za objekte po gradovima otvaramo samo za nesto sto bi se moglo smatrati milestone-om u razvoju grada, npr Mepas u Mostaru, obnova Razvitka ili Staklene banke. Sve ostalo ide u Development News. Jasna su forumska pravila

Da nije tako, podforumi za Sarajevo ili cak i za Tuzlu i Banja Luku bi brojali par stotina stranica :D

PS: usput, ovo je najobicniji provincijski hotel, pa bolji se u ovom trenutku gradi u Rudom, i ja licno ne bih zelio da neko Mostar poistovjecuje sa ovim :nuts:
pusa m))

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #7 ·

·
Registered
22,140 Posts
@Juznjak

O tome ti i pricam :)

Po meni, ovaj Katolicki centar i zasluzuje temu, dok zgrada ne.

Ja se uvijek bunim, jer smatram da se besmislenim otvaranjem ubija zivost foruma, jer ce prije veca grupa objekata u generalnoj temi generisati neku kvalitetnu diskusiju, nego te objekte rasprostrijeti po desetinama tema, u kojima ce jedan zagrizeni gruppie postovati slike, i na kojima nece biti nikakvih komentara...

• Like
Reactions: corvus_edin

·
Registered
22,140 Posts
Ne bi bas pretjerivao... Mozda 10? :D

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #11 ·
@Juznjak

O tome ti i pricam :)

Po meni, ovaj Katolicki centar i zasluzuje temu, dok zgrada ne.

Ja se uvijek bunim, jer smatram da se besmislenim otvaranjem ubija zivost foruma, jer ce prije veca grupa objekata u generalnoj temi generisati neku kvalitetnu diskusiju, nego te objekte rasprostrijeti po desetinama tema, u kojima ce jedan zagrizeni gruppie postovati slike, i na kojima nece biti nikakvih komentara...
O ovome pričaš?

pusa vol2 m))

·
Registered
22,140 Posts
Komentar 2 mjeseca nakon sto je tema otvorena! ;)

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Komentar 2 mjeseca nakon sto je tema otvorena! ;)
Nema veze kada je komentar napisan. Bitan je sadržaj komentara. Trebao si i tamo napisati ono što si prvo napisao za ovaj "provincijski hotel" :cheers: pusa i završi. ^^^^

·
Registered
22,140 Posts

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Pricas gluposti, ako tema postoji onda ne mogu na drugom mjestu komentarisati sve da hocu!

A ako meni imputiras nedosljednost, onda http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1605706

A Dvor je zgrada koja je jedno 15x skuplja i bitnija od provincijskog hotelcica Villa Milas
Ovo je tema o Vili Milasu, a ako nas bude zanimao Dvor koji je bajdvej 15 puta skuplji...onda ćemo otići na podforum 15x skupljeg "Dvora" i tamo komentirati. Budi si doslijedan onome što pišeš a do tad imas pusu vol.4 uz ovu sličicu

·
Registered
22,140 Posts
Slaba ti je teorija, a nimalo ne cini zgradicu manje provincijskom ^^

·
Registered
22,140 Posts
Usporedbe radi, u metropoli se ni zbog oakvih hotela ne otvara posebna tema :D

·
Registered
22,140 Posts
Tek ovakvi dobiju svoju temu^^ U metropoli :)

·
Registered
1,713 Posts
Discussion Starter · #20 ·
Usporedbe radi, u metropoli se ni zbog oakvih hotela ne otvara posebna tema :D

"Metropoli" ccc a metropole i žesti! Nisi ti pajdo moj vidio ni m od metropole. Zagreb je Metropola, Beograd, Beč...a ne koje kakva ciganija :lol::lol: :lol::lol::lol: da se tko ne uvrijedi.

Usporedbe radi kada nas budu zanimali projekti u "metropoli" odemo do podforuma "metropole"... pa ću te zamoliti da poštuješ temu o Villi Milasu. :cheers:

pusa

1 - 20 of 41 Posts