Skyscraper City Forum banner
61 - 68 of 68 Posts

·
Registered
222 Posts
Jeszcze kilka aktualności.

Poprawa dróg i chodników w gminie kosztem 10 mln złotych

Projekt nowej siedziby urzędu Powiatowego

Projekt ścieżki rowerowej o długości 8 km

Projekt nowego muzeum miasta

Projekt ścieżek rowerowych wokół Zbiornika Dobczyckiego

·
Registered
222 Posts
Jak co roku szybka aktualizacja :lol::cheers:

Centrum Pomocy św. Brata Alberta

Przebudowa paru ulic

Powiat Myślenicki otrzyma dofinansowanie na jedną z najważniejszych inwestycji drogowych w naszym regionie. Przewidziany zakres robót to: przebudowa ul. Piłsudskiego, ul. Zdrojowej oraz drogi od granicy Osieczan do ronda wraz z przebudową mostów na Rabie na Zarabiu i w Osieczanach

Mieszkaniówka

Trójkąt

Apartamenty Via

Osiedle Zielona Dolina

·
Epticscay Userway
מיטלאייראָפּעער
3,321 Posts
Discussion Starter · #63 ·

·
Registered
894 Posts
Ja to zawsze się zastanawiam czy przy każdej rewitalizacji trzeba koniecznie tony kostki upychać. Byłem wczoraj n Rynku w Myślenicach i powiem ze stojąc po środku czułem się jak na nagrzanej blasze. Ta kostka w lecie jest nie do wytrzymania. Czy nie można było np. porobić alejek z jakimiś krzewami drzewami i z minimalizować kostkę?

·
Registered
153 Posts
W pierwotnym projekcie rewitalizacji rynku, były planowane nasadzenia drzew normalnie w ziemi. Lecz po jakimś czasie...i nie wiedząc czemu...powkładali większość drzewek do doniczek. Szkoda gadać, czysta betonoza. Jedynym logicznym wytłumaczeniem zrobienia z rynku patelni, może być koncepcja, by w czasie koncertów wysokie drzewa nie zasłaniały ludziom widoku na scenę. A że ludziom przeszkadzają piszczące dzieciaki bawiące się w posadzkowej fontannie, to jedynie ich problem i tyle.

61 - 68 of 68 Posts