SkyscraperCity banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
2,539 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Przedstawiam moje zdjecia z podbytu w mialym miasteczku Tachileik gdzie spedzilem jeden dzien podczas mojego szesciotygodniowego podbytu w Tajlandii.

Miasto polozone jest przy granicy z Tajlandia, nad rzeka Mae Nam Sae, i zyje z ruchu przygranicznego i z turystow zagranicznych i tajlandzkich ktorzy przyjezdzaja na zakupy oraz niektorzy do lokalnego kaysna. :)

Zdjecia zostaly zrobione w lipcu 2010.

Granica

Miasto Mae Sae w Tajlandii

Jeszcze raz Prathet Thai

The northern most of Thailand

·
Visit Poland!
437 Posts
Byłem w tym mieście po tajskiej stronie ale niestety na drugą stronę nie przechodziłem. Z tego co pamiętam wiza do Birmy jest droga i wcale nie tak łatwo ją się dostaje (chyba trzeba dać łapówkę). Co kupiłeś na bazarach - podobno po drugiej stronie jest jeszcze o połowę taniej niż w Tajlandii. Po tajskiej stronie zresztą też drogo nie było ... ;)

Pozdrawiam!

i ostatnie zdjecie

Kyay tzu tin pa te, czyli dziekuje za ogladanie! :cheers:[/QUOTE]

·
Registered
1,978 Posts
Byłem w tym mieście po tajskiej stronie ale niestety na drugą stronę nie przechodziłem.
znaczy, ze na piechote tez mozna?? czytałem, ze lądowe granice są jakby zamkniete i tylko lotem... więc jak? No, i wogóle JAK, bo w przyszłym roku chce tam się wybrać.

·
Registered
2,539 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Byłem w tym mieście po tajskiej stronie ale niestety na drugą stronę nie przechodziłem. Z tego co pamiętam wiza do Birmy jest droga i wcale nie tak łatwo ją się dostaje (chyba trzeba dać łapówkę). Co kupiłeś na bazarach - podobno po drugiej stronie jest jeszcze o połowę taniej niż w Tajlandii. Po tajskiej stronie zresztą też drogo nie było ... ;)

Pozdrawiam!
znaczy, ze na piechote tez mozna?? czytałem, ze lądowe granice są jakby zamkniete i tylko lotem... więc jak? No, i wogóle JAK, bo w przyszłym roku chce tam się wybrać.
Nic nie kupilem oprocz krotkich spodenkach. Mozna bylo bez problemow placic tajlandzkim THB, ile zaplacilem juz nie pamietam ale wszystko bylo bardzo tanie.

Do wizy: mialem wize do Tajlandii "single entry" ale nie bylo zadnych problemow z przekroczeniem granicy na piechote. Potrzebowalem paszport, ktorego musialem zostawic na tajskiej stronie, dwie kopie paszportu dla Birmanczykow i THB 800 (mniej wiecej € 20 lub PLN 77). :)

1 - 10 of 10 Posts