Skyscraper City Forum banner

Prometeusz

1 - 11 of 11 Posts

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Pytanie laika technicznego - to hdr?

·
2,186 Posts
Jak dla mnie zbyt przerysowane. Nawet zdecydowanie nienaturalne i mylące. Rozumiem chęć wprowadzenia nastroju grozy czy jakiejść nerwowości, ale wszysko mi psuje to "bielmo" i zabiegi ze światłem.

·
wartości
17,857 Posts
Oceniłem tutaj tzw. efekciarstwo, czyli zabiegi postprodukcyjne, które coś zdjęciu dodają, sprawiają, że zaczyna żyć. I ten efekt z przerysowaniem mi się właśnie spodobał. Inna sprawa, że oceniając zdjęcie na 10 w eliminacjach nie znaczy, że według mnie jest doskonałe, to jest tylko wskazanie, że się wyróżnia i powinno walczyć o finał.

·
Robert
9,879 Posts
Discussion Starter · #9 · (Edited)
Trąba byłaby efektowna, a Ty nie czaruj, że tak to wyglądało w rzeczywistości :)

Następnym razem wybuchnie bomba atomowa ,podkrecę nasycienie barw i czy to też będzie efekciarskie czy tylko czarowanie?:):lol:

robiłem połówkę ale musicie zrozumieć że c-b podkęciło efekt a cały misz masz jaki się odbył w scenie jest naturalny.

·
2,186 Posts
Następnym razem wybuchnie bomba atomowa ,podkrecę nasycienie barw i czy to też będzie efekciarskie czy tylko czarowanie?:):lol:

robiłem połówkę ale musicie zrozumieć że c-b podkęciło efekt a cały misz masz jaki się odbył w scenie jest naturalny.
Jakie będzie następnym razem zobaczymy następnym razem:) W zasadzie to co pokazałeś też można interpretować jako promieniowanie świetlne wynikające z rozsczepienia jądra atomu ;))) Obojętnie czy to przez połówkę, nasycenie czy konwersję efekt uzyskałeść dość "atomowy".

Oczywiście wszystko wyżej to moje subiektywne odczucia, czego dodawanie staje się tu osobliwym zwyczajem.

1 - 11 of 11 Posts